اجاره آپارتمان نقلی در رشت چند؟ / سوییت ۴۰ متری با اجاره ۶ میلیونی!

0

به گزارش اقتصاد آنلاین، برای اجاره یک آپارتمان نقلی در رشت حداقل ۶۰ میلیون تومان باید پول رهن داشته باشید با این پول رهن و اجاره ۶ میلیون تومانی می توان در میدان توشیبا یک واحد ۴۰ متری اجاره کرد. 

برای اجاره آپارتمان های ارزان قیمت شهر رشت می توانید به محله حمیدیان نیز مراجعه کنید در این محله برای اجاره یک آپارتمان ۶۰ متری یک خوابه با انباری باید پول پیش ۷۰ میلیون تومانی و اجاره ۳ میلیونی پرداخت کنید. 

همچنین اگر اجاره پایین مد نظر دارید می توانید در استاد معین شهر رشت یک واحد ۷۵ متری که یک خواب است و پارکینگ و انباری دارد را با رهن ۲۰۰ میلیون تومان و مبلغ اجاره ۴ میلیون تومان کرایه کنید. 

اگر قصد رهن کامل یک آپارتمان نقلی در شهر رشت را دارید در فلکه گاز یک واحد ۸۰ متری دارای تمام امکانات با مبلغ ۶۰۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. 

در محله ادیب‌‌‌صابر فول رشت و بلوار لاکان این شهر هم می توان یک واحد نقلی با نرخ اجاره مناسب پیدا کرد. برای نمونه در محله ادیب صابر فول یک واحد ۶۰ متری یک خوابه که انباری هم دارد و در سال ۹۹ ساخته شد با پول پیش ۱۰۰ میلیون تومان و اجاره ۳ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. 

همچنین در بلوار لاکان شهر رشت هم واحد نقلی ۶۰ متری یک خواب با رهن ۱۲۰ میلیونی و اجاره ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی قابل کرایه است. 

اجاره یک واحد نقلی در شهر رشت با مبلغ های کمی بالاتر هم امکان پذیر است برای نمونه در چمارسرای رشت واحد ۸۰ متری یک خوابه که پارکینگ و انباری هم دارد با مبلغ رهن ۲۰۰ میلیون و کرایه ۴ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره هزینه اجاره خانه در رشت به دست می آورید.

اجاره آپارتمان نقلی در رشت
محله متراژ مشخصات سال ساخت رهن(تومان) اجاره(تومان)
پل تالشان ۶۰  ۲خوابه ۱۳۹۲ ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میدان توشیبا ۴۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۷ ۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ 
حافظ آباد ۸۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری ۱۳۹۸ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۴.۰۰۰.۰۰۰
حمیدیان ۶۰  ۱خوابه،انباری ۱۳۹۶ ۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳٬۰۰۰٬۰۰۰
چمارسرا ۷۵ ۱خوابه، پارکینگ، انباری ۱۳۹۵ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۴٬۰۰۰٬۰۰۰ 
استاد معین ۷۵ ۱خوابه،انباری ۱۳۹۰ ۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ۳٬۰۰۰٬۰۰۰
فلکه گاز ۸۰ ۲خوابه،آسانسور، پارکینگ،انباری ۱۳۹۹ ۶۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
ادیب‌‌‌صابر فول ۶۰  ۱خوابه،انباری ۱۳۹۹ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ 
بلوار لاکان ۶۵ ۱خوابه ۱۳۹۴ ۱۲۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳٬۳۰۰٬۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهر رشت برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت اجاره مسکن در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.