مهم ترین مسئله، توجه به اشتغال است

خبرگزاری ایسنا

سید رضا میرصفدری روز چهارشنبه ۱۳ بهمن ماه در آئین افتتاح ساختمان اداری شهید باکری حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری ملایر، این شهرستان را یکی از مهم ترین شهرهای استان و چهره ی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی استان دانست و مطرح کرد: در این جنگ ظالمانه اقتصادی که به ما تحمیل شده است باید نگاه به داخل داشته باشیم.

میرصفدری با تاکید بر اینکه حرکت در زیر پرچم ولایت، مطمئن ترین و امن ترین محلی است که می توان به آن پناه برد، گفت: در شرایط اقتصادی فعلی، مهم ترین مسئله توجه به اشتغال است.

سرپرست فرمانداری ملایر نیز با اشاره به افتتاح ۱۴۰ پروژه در این شهرستان با اعتبار ۱۲۰۰ میلیارد تومان، بیان کرد: شهرستان ملایر همواره در افتتاح پروژه‌ها سرآمد است.

حسین فارسی مجموعه شهرداری را مجموعه ای پویا و پیگیر دانست و اظهار داشت: در مجموعه شهرداری ملایر با وجود کاهش درآمد طی سال‌های اخیر، بیش از ده‌ها پروژه در حال انجام است.

به گزارش ایسنا، پروژه احداث ساختمان اداری شهید باکری با اعتباری بیش از ۶۸۰۰ میلیون ریال، از سال ۹۹ در زمینی به مساحت ۶۴۰ متر مربع و در سه طبقه واقع در بلوار نبوت در محوطه ستاد مدیریت بحران و با ظرفیت ۶۰ نفر آغاز شده است.

احداث نزدیک به هزار متر مربع فضای مسقف پارکینگی برای پوشش ماشین آلات سبک و سنگین شهرداری در مقابل شرایط جوی مختلف با اعتبار ۱۲ میلیارد ریال و تکمیل آسفالت محوطه و دیوارکشی پیرامون آن با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال از جمله اقداماتی در راستای ساماندهی محوطه واحد خدمات موتوری شهرداری ملایر است.

مهم ترین مسئله، توجه به اشتغال است