گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در محلات آذربایجان‌غربی راه اندازی می‌شود

خبرگزاری ایرنا :

حجت الاسلام بهنام دلریش روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این گروه‌های محله محور با استفاده از پتانسیل و توان نیروهای مردمی در محلات راه اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: باید به این مساله توجه کرده که همت و تلاش مردمی برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در سطح جامعه نیاز اساسی است که امروز باید به آن توجه ویژه شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با اشاره به اهداف گروه‌های محله محور، گفت: ظرفیت گروه‌های جهادی و مجموعه‌های فعال در حوزه امر به معروف و نهی از منکر می‌تواند به عنوان پشتیبان و پیشران موضوع امر به معروف و نهی از منکر باشد.

حجت الاسلام دلریش افزود: گروه‌های مردمی به عنوان حامیان و هدایت کنندگان عامه در خصوص اهداف ستاد و نیز ترویج و ارتقای مباحث مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر هستند که امید است با راه اندازی و فعالسازی این گروه‌ها در محلات بتوانیم قدمی در زمینه عمومی کردن مباحث برداریم.

وی تاکید کرد: نگاه ستاد به فریضه امر به معروف و نهی از منکر در زمینه خاص نظیر حجاب و عفاف محدود نیست و هدف از راه‌اندازی گروه‌های محله محور نیز نه تنها این مباحث بلکه پیگیری و تلاش در راستای حل مشکلات اجتماعی و عمومی هر محله توسط اهالی همان محله است.

به گزارش ایرنا، در راستای توسعه مشارکت مردمی سامانه پیامکی ارتباط مردمی ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان‌غربی با شماره ۳۰۰۰۷۰۸۰۷۰ به منظور دریافت گزارشات، انتقادات و پیشنهادات و نیز ارتباط دوسویه مردم با ستاد راه‌اندازی شده است.

گروه‌های امر به معروف و نهی از منکر در محلات آذربایجان‌غربی راه اندازی می‌شود