هوای اصفهان سردتر می‌شود

خبرگزاری ایسنا

آسیه آقایی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه نقشه‌های هواشناسی بیانگر گذر موج طی امروز از روی استان است، اظهار کرد: بر این اساس وضعیت جوی امروز در بیشتر مناطق استان، قسمتی ابری تا نیمه بری، گاهی افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: در مناطق شرقی استان وزش باد همراه با گرد و خاک محلی، در مناطق غربی و جنوبی بارش برف و باران و احتمال کولاک برف و تگرگ و در سایر مناطق استان بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس پیش‌بینی اداره کل هواشناسی استان با بیان اینکه از فردا تا آخر هفته جوی نسبتاً پایدار بر روی استان حاکم است، گفت: دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده ۳ تا ۷ درجه کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه حداکثر دمای هوای اصفهان امروز به ۱۴ درجه سانتی‌گراد و حداقل فردا صبح به منهای ۹ درجه سانتی‌گراد می‌رسد، افزود: خور و بیابانک با ۲۲ درجه سانتی‌گراد گرم‌ترین و بوئین میاندشت با منهای ۱۱ درجه سانتی‌گراد سردترین نقطه استان پیش‌بینی می‌شود.

آقایی از احتمال بارش پراکنده در شهر اصفهان تا پایان وقت امروز خبر داد و گفت: از فردا هوای اصفهان نسبتاً پایدار خواهد بود و کیفیت هوا از وضعیت سالم خارج می‌شود، اما پایین آمدن کیفیت هوا در حد غبار صبحگاهی خواهد بود.

هوای اصفهان سردتر می‌شود