اسدآباد باید به کارگاه تولیدی و عمرانی تبدیل شود

خبرگزاری ایسنا

حسین علی شرکایی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اسدآباد که با حضور استاندار همدان  و اعضای شورای اداری شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: همه رویکردهای دولت و استاندار را در شهرستان پیاده خواهیم کرد و موازی با کار عمرانی مسائل فرهنگی و اجتماعی شهرستان نیز باید پیگیری شود.

وی ادامه داد: استاندار همدان به عنوان موتور محرکه استان با روحیه انقلابی خود تاکید بسیاری بر توسعه کشاورزی منطقه دارند که قطعا با قوت کشاورزی و کشت گلخانه ای را در شهرستان پیگیری می کنیم.
استفاده از ظرفیت نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه از دیگر مواردی بود که سرپرست فرمانداری اسدآباد به آن اشاره کرد و یاد آورشد: کوتاهی در عدم استفاده از ظرفیت این دو عزیز در شهرستان را نمی پذیریم.
شرکایی با تاکید بر اینکه برای حل مشکلات شهرستان همه مدیران باید دست به دست هم دهند خاطر نشان‌کرد: باید نگاه تحولی و توسعه ای به شهرستان داشته باشیم و از مدیران تنها کار، کار و کار می‌خواهیم.

وی با اشاره به استفاده از ظرفیت بزرگراه کربلا و گردنه اسدآباد، بیان کرد: همه مدیران باید مردم‌دار بوده و با مردم حداقل هفته‌ای یک روز دارای دیدار چهره به چهره باشند و اگر مدیری حوصله خدمتگزاری به مردم را ندارد جای خود را به مدیر دیگری بدهد چرا که این امر برای بنده قابل قبول نیست .

به جز خون شهدا و دولت سیزدهم به کسی وامدار نیستم

شرکایی با تاکید بر اینکه به جز خون شهدا و دولت سیزدهم به کسی وامدار نیستم افزود: همه نقاط ضعف و قوت شهرستان و طوایف و بزرگان شهرستان را می‌شناسم و با همدلی موجود برای توسعه شهرستان آمده‌ام .

اسدآباد باید به کارگاه تولیدی و عمرانی تبدیل شود