تخلیه ۴۹۰۰ تن روغن خام برای نخستین‌بار در مازندران

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از  شرکت بازرگانی دولتی ایران، «عباسعلی وفائی‌نژاد» گفت: چهار هزار و ۹۰۰ تن روغن خام شرکت بازرگانی دولتی ایران برای نخستین بار در یک اسکله توسط خط لوله به صورت مستقیم در مخازن روغن تخلیه شد.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران اظهار داشت: ۹۰ کشتی برای تامین کالاهای اساسی از ابتدای امسال تاکنون وارد بنادر استان شده که در مجموع ۳۰۲ هزار تن گندم و ۱۰۰ هزار تن روغن خام خوراکی ترخیص و برای مصارف نهایی تحویل واحدهای تولیدی استان و کشور شده است.

وفائی نژاد، استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی را با توجه به نگاه ویژه دولت برای توسعه فعالیت بازرگانی این بخش اولویت کاری اعلام کرد و افزود: تجربه موفق بخش خصوصی در کنار فعالیت‌های بخش‌های دولتی موجبات هم افزایی بیشتر برای شکوفایی اقتصاد استان را در بر خواهد داشت.

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران بیان‌داشت: توسعه زیرساخت‌ها و سرمایه گذاری بخش خصوصی می‌تواند منجر به ایجاد بستر مبادلات تجاری اعم از صادرات و واردات و توسعه حمل و نقل، تامین مایحتاج کالاهای اساسی، تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی و ایجاد و توسعه فضای کسب و کار شود.

تخلیه ۴۹۰۰ تن روغن خام برای نخستین‌بار در مازندران