امروز ١٠ هزار مسکن مهر پردیس تحویل شد/ ٧ هزار واحد تا آخر پاییز آماده می‌شود

0
به نقل از ایلنا:

مدیرعامل شرکت عمران پردیس مطرح کرد:


مدیرعامل شرکت عمران پردیس اظهار داشت: در شهر جدید پردیس ٢٩ هزار ٧٢١ واحد باقی‌مانده که امروز ١٠ هزار واحد افتتاح می‌شود و تا پایان پاییز هم ٧ هزار واحد دیگر از واحد‌های باقیمانده به افتتاح خواهد رسید.

خلیل محبت‌خواه در مراسم افتتاح و بهره‌برداری از ١٠ هزار واحد پروژه‌های مسکن مهر پردیس اظهار داشت: در شهر جدید پردیس ٢٩ هزار ٧٢١ واحد باقی‌مانده که امروز ١٠ هزار واحد افتتاح می‌شود و تا پایان پاییز هم ٧ هزار واحد دیگر از واحد‌های باقیمانده به افتتاح خواهد رسید.

وی با بیان اینکه تمام دست اندرکاران برای تکمیل واحد‌های باقیمانده همکاری و تلاش داشتند، ادامه داد: ساخت هر واحدی تکمیل شد منتظر افتتاح نماندیم و واحد را به طور کامل به متقاضی تحویل دادیم. 

مدیرعامل شرکت عمران پردیس تاکید کرد: شهر جدید پردیس به یک کارگاه بزرگ و فعال تبدیل شده‌ است و در حالی که در نیمه دوم سال شرایط جوی اجازه ساخت و ساز را نمی‌دهد اما تا پایان پاییز بخشی از واحد‌های باقیمانده تحویل می‌شود. 

محبت‌خواه با بیان اینکه هم از منابع داخلی و منابع صندوق ملی مسکن برای تکمیل پروژه‌ها استفاده می‌کنیم، افزود: پکیج و رادیاتور جزو تعهدات دولت است البته باید توجه داشت که انشعابات به نام خود فرد و مالک واحد باید باشد و پس از تحویل افراد به شرکت گاز مراجعه می‌کنند و اقدامات مورد نیاز برای انشعاب انجام می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا

[انتهای پیام]

منبع: ایلنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.