تجارت فارکس بانک Saderat Iran 74 ٪

0

مدیر عامل این بانک اعلام کرده است:

وی گفت: “با تقریباً ۲۵۰۰ شاخه در داخل کشور و ۲۲ خارج از کشور ، BSI با بیرون کشیدن بیش از ۲۵۳ تریلیون ریال (۶.۷۵ میلیارد دلار) وام به بخش هایی مانند صنایع و معادن ، کشاورزی و سایر موارد کوچک و سایر موارد کوچک ، به عنوان بازوی اقتصادی قوی دولت عمل کرده است. به نقل از Banker.ir، سیاوش زراعتی نیز گفت: کسب و کارهای متوسط.

این مقام افزود که دلیل اصلی تحریم های بانکی علیه ایران و تداوم آنها نقش اساسی بانکها در پیشرفت اقتصادی این کشور است ، اگرچه هر دو بانک دولتی و خصوصی موفق به غلبه بر مشکلات با تلاش های خستگی ناپذیر خود شدند.

بخش بانکی ایران در نبود بازارهای سرمایه و اوراق توسعه یافته، ۸۰ درصد تامین مالی کشور را بر عهده دارد.

Saderat از سال ۲۰۱۰ در معرض مجازات ها قرار گرفت و حتی پس از برطرف کردن تحریم ها در ژانویه ۲۰۱۶ به دلیل دخالت در برنامه هسته ای ایران ، در لیست سیاه قرار داشت ، اما پس از مذاکرات وزارت امور خارجه ایران با ملل خارجی ، اجرای مقررات مربوط به تحریم های مالی بریتانیا اعلام کرد که بریتانیا تحریم‌های خود علیه بانک صادرات مستقر در ایران و همچنین بانک صادرات PLC مستقر در لندن را لغو کرد.

وی گفت: “BSI 89 پروژه بزرگ ملی را در طول سال قبلی ایران تأمین کرد و ۱۲۵ تریلیون ریال (۳.۳ میلیارد دلار) وام را تأمین کرد – بیشتر آنها در آینده قابل پیش بینی جریان خواهد یافت.”

Zeraati همچنین بر ضرورت بانکداری شرکت های کوچک و متوسط ​​، بازیابی وام های غیر عامل و کار در پشت سر هم با برنامه توسعه پنج ساله ششم-طرح کشور برای ۲۰۱۷-۲۰۲۲ تأکید کرد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.