ترافیک ١۴ ساعته ایلام به مهران را به ٢٢ دقیقه رساندیم

0
به نقل از ایلنا:

وزیر راه و شهرسازی:


وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: در بازدید از مسیر ایلام به مهران، فرمانده سپاه استان گفت در سال‌های گذشته در این مسیر ترافیک به ١٣، ١۴ ساعت می‌رسید اما امسال در اوج ترافیک، مدت زمان ترافیک و ایستایی ٢٢ دقیقه بود چراکه این مسیر را تعریض و چهار بانده کرده بودیم.

مهرداد بذرپاش در آیین تجلیل از خادمین اربعین حسینی با بیان اینکه سال گذشته برای جابه‌جایی زائران برای مراسم اربعین به لحاظ اجرایی و هماهنگی مشکلات زیادی داشتیم، گفت: خوشبختانه امسال معطلی در مرزها به کمتر از ١٠ دقیقه رسید و در این میان البته زحمت برخی‌ها کمتر دیده شد. 

وی ادامه داد: امسال چهار میلیون و ۵٠ هزار زائر و حتی زائران خارجی در شش پایانه مرزی تجمیع شدند و از همین پایانه‌ها بازگشتند. در تمام این مدت نگران کمبود ناوگان حمل و نقل این جمعیت بودیم اما خوشبختانه زمانبندی‌ها به خوبی رعایت شد و زائران با کمترین معطلی توانستند به مقصد برسند. 

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه مشکلات اجرایی در مسیر طبیعی است، اظهار داشت: در بازدید از مسیر ایلام به مهران، فرمانده سپاه استان گفت در سال‌های گذشته در این مسیر ترافیک به ١٣، ١۴ ساعت می‌رسید اما امسال در اوج ترافیک، مدت زمان ترافیک و ایستایی ٢٢ دقیقه بود چراکه این مسیر را تعریض و چهار بانده کرده بودیم.

به گفته بذرپاش، امسال بیش از ۴٠٠ هزار پرواز اربعینی برقرار شد و باید به این نکته توجه داشت که ۶٠ درصد از قیمت بلیت هواپیما متعلق به هزینه‌های فرودگاه نجف بود و واسطه‌گری در فروش بلیت به حداقل رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا

[انتهای پیام]

منبع: ایلنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.