خانه‌های ارزان قیمت جمهوری / با حقوق کارمندی خانه چند متری می‌توان اجاره کرد؟

0

اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛‫‬‎ محله جمهوری این محله در منطقه ۱۱ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان آزادی، از شرق با خیابان زارع، خیابان گلشن و خیابان دیلمان، از جنوب با خیابان آذربایجان، خیابان انصافی مقدم و خیابان اسکندری جنوبی و از غرب با خیابان توحید و خیابان نواب محدود شده است و با محله‌های ‌.اگر قصد اجاره یک خانه در جمهوری را دارید، گزارش امروز ما را از دست ندهید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در  جمهوری را دارید، یک واحد ۸۸ متری که پارکینگ،انباری،آسانسور دارد و ۳۰ سال از ساخت آن گذشته است را با رهن کامل ۵۰۰ میلیون قیمت گذاری شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در جمهوری  هستید می‌توانید یک خانه ۶۲ متری که یک اتاق خواب و انباری،پارکینگ دارد را با پول پیش ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۱۰ میلیون تومانی در جمهوری کرایه کنید.

همچنین باز یک واحد دیگری که ۵۲ متری است و یک خوابه و انباری،آسانسور دارد و ۱۱ سال از ساخت آن گذشته باشد را با رهن کامل ۴۸۰ میلیون تومان برای اجاره آگهی شده است. 

همچنین یک واحد دیگری در جمهوری با متراژ ۴۰ متر در حالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۱۵۰ میلیونی و اجاره ۸ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در جمهوری به دنبال خانه هستید باز یک واحد با متراژ ۹۴ متر که دو اتاق خواب و انباری،آسانسور،پارکینگ دارد را با پول پیش ۳۵۰ میلیون و اجاره ۱۳ میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در جمهوری کرایه کنید.

اگر به دنبال خانه با رهن کامل هستید، باز یک واحد در  دهکده المپیک با متراژ ۱۰۸ متر و ۱۲ ساله و دو اتاق خواب،انباری،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۱ میلیارد تومان در  جمهوری برای اجاره قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در جمهوری  به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه در جمهوری
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
جمهوری ۸۸ ۱خوابه،انباری ۱۳۷۲ ۵۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۶۲ ۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۵۲ ۱خوابه،انباری،آسانسور ۱۳۹۱ ۴۸۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۹۴ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۷ ۳۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۳٬۵۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۴۰ ۱خوابه،انباری ۱۳۸۵ ۱۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۸٬۵۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۳۵ ۱۳۹۰ ۲۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲٬۰۰۰٬۰۰۰ 
جمهوری ۱۲۶ ۲خوابه،پارکینگ،انباری،آسانسور ۱۳۹۴ ۱،۳۵۰،۰۰۰،۰۰۰
جمهوری ۱۰۸ ۲خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۱٬۰۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰ 

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در  جمهوری برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.