دانشگاه فنی و حرفه ای باید به دانشگاه حل مساله تبدیل شود

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، عرفان خسرویان ریاست دانشگاه فنی و حرفه ای کشور در مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشکده فنی و حرفه ای دختران تهران ولیعصر(عج) با اشاره به ماموریت دانشگاه فنی و حرفه ای بیان داشت: دانشگاه فنی و حرفه‌ای بعنوان پیشران در کسب و کارهای مهارتی است و ما باید این مجموعه عظیم دانشگاهی را متمایز از سایر دانشگاه‌ها قرار دهیم،  زیرا دانشگاه فنی و حرفه ای در نقطه حرکت خود در نظام جامع مهارت و اشتغال قرارگرفته است و سایر دانشگاه‌ها در حوزه توسعه علم و فناوری هستند .

خسرویان با بیان اینکه دانشگاه فنی و حرفه ای باید به یک دانشگاه حل مساله تبدیل شود، افزود: این دانشگاه علاوه‌ بر مأموریت ویژه، مهارت آفرینی را نیز عهده دار است. 

وی با اشاره به زحمات گسترده در راستای توسعه رشته های  دانشگاه  فنی و حرفه ای، با تاکید بر فعالیت دانشگاه در فصل جدید بیان داشت: دانشگاه فنی و حرفه ای با رویکرد تحول گرایی و خلق ثروت می تواند با تکیه بر پتانسیل همکاران و اساتید به سمت حل مسائل کشور و به ‌عنوان پیشران در کسب و کارهای مهارتی حرکت کند.

در پایان این مراسم خسرویان از زحمات فعال با اهدای تقدیرنامه تشکر کرد و ضمن ابلاغ حکم انتصاب برای حجیه بسطامی سرپرست دانشکده ولی عصر(عج)توفیق خدمات رسانی هرچه شایسته‌تر را خواستار شد. 
شایان ذکر است  خسرویان ضمن ادای احترام به دو شهید گمنام دانشکده از امکانات و فضای دانشکده،کارگاه هنر(قلمزنی، طراحی و طلا و جواهر) وخوابگاه و سایر فضاهای آموزشی، فرهنگی و پژوهشی بازدید کرد.


دانشگاه فنی و حرفه ای باید به دانشگاه حل مساله تبدیل شود