رشد شاهین ؛افت کوییکR در بازار + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رشد قیمت محصولات سایپا در بازار امروز در حالی رقم خورد که امروز دلار نوسان رو به پایین داشت و با این شرایط این تصور در میان فعالان بازار خودرو به وجود آمد که با توجه به تعطیلات آخر هفته شاهد نوسان کاهشی در بازار خودرو باشیم، اما این انتظار محقق نشد.

با توجه به رصد بازار امروز «شاهین» بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد و با افزایش ۵ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» رشد ۵ میلیون تومانی داشت و در بازار ۵۷۵ میلیون تومان قیمت خورد.

اما امروز «کوییک‌R» در بازار ۳۳۸ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و افتی ۲ میلیونی داشت و «کوییک معمولی» هم در بازار بدون تغییر قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد امروز در میان خانواده تیبا هم «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت، اما «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۳۳۳ میلیون تومان قیمت خورد و رشدی ۲ میلیونی را تجربه کرد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم امروز افزایش ۳ میلیونی تومانی داشت و ۳۵۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.