رئیس‌جمهور فقدان مادران شهیدان کارور و الحداد را تسلیت گفت

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرگزاری فارس، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور طی پیام‌های تسلیت جداگانه‌ای، درگذشت مادر شهیدان حسن، محمدرضا و مرتضی کارور و مادر شهیدان جمال، عادل و خالد الحداد را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس‌جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان الحداد به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحومه حاجیه خانم کوکب تقوی مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر جمال، عادل و خالد الحداد، موجب تأثر خاطر گردید.

این نماد فداکاری و استقامت که با تأسی به خاندان عصمت و طهارت علیهم‌السلام، با صبوری و بردباری فراق گرانبهاترین سرمایه زندگی خود را بر دوش کشید و تا آخرین لحظات عمر، پاسدار و مدافع ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های والای شهیدان بود، بی‌شک جایگاهی رفیع در سرای باقی خواهد داشت.

اینجانب این ضایعه را به مردم قدرشناس خراسان رضوی و خانواده محترم آن مادر مومنه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسألت دارم.

همچنین متن پیام تسلیت آیت الله رئیسی در پی درگذشت مادر شهیدان کارور نیز به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت اسوه ایثار و مقاومت حاجیه خانم زینب تاج‌الدین مادر گرامی شهیدان والامقام حسن، محمدرضا و مرتضی کارور موجب تألم خاطر شد.

این مادر مومنه و فداکار با پیروزی از مکتب عاشورا و عشق به حضرت زینب کبری(س)، سه سرو سربلند در دامن خود پرورش داد تا سایه‌گستر امنیت و استقلال کشور اسلامی‌مان باشند. بی‌شک یاد و نام این مادر بزرگوار و فرزندان دلاورش همواره در یادها خواهد ماند.

اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم و مردم با ایمان شهر ری تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای آن مرحومه رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.


https://dailybuzz.ir/01/02/2022/%d8%b1%d8%a6%db%8c%d8%b3%d8%ac%d9%85%d9%87%d9%88%d8%b1-%d9%81%d9%82%d8%af%d8%a7%d9%86-%d9%85%d8%a7%d8%af%d8%b1%d8%a7%d9%86-%d8%b4%d9%87%db%8c%d8%af%d8%a7%d9%86-%da%a9%d8%a7%d8%b1%d9%88%d8%b1/