شرکت لوله‌ساز روسیه برای تامین انرژی صنعت انرژی ایران پیشنهاد داد

0

این شرکت اعلام کرده است که بزرگترین تولیدکننده لوله های فولادی در بخش انرژی روسیه در حال مذاکره با ایران برای تامین صنعت در حال گسترش نفت و گاز این کشور است.

روسیه امروز گزارش داد که TMK خواهان قراردادهای بیشتر و بزرگتر است، زیرا صنعت انرژی ایران پس از لغو تحریم های غرب احیا می شود.

ولادیمیر شماتوویچ، معاون ارشد استراتژی و توسعه کسب و کار، گفت: “ما برنامه ای برای تامین برخی از لوله ها از طریق فروش نقطه ای داریم و در حال کار بر روی یک قرارداد طولانی مدت هستیم که می تواند شامل لوله هایی برای انتقال نفت و گاز و همچنین تولید آن باشد.” در TMK.

پس از دهه ها تحریم اقتصادی، تجهیزات نفتی فرسوده ایران باید به روز شوند. به گفته تهران، پس از سال‌ها سرمایه‌گذاری ناکافی، کشور به ۲۰۰ میلیارد دلار برای بازسازی و توسعه بخش انرژی نیاز دارد.

اگر زیرساخت‌ها قبل از تحریم‌ها قدیمی بود، اکنون قدیمی‌تر شده است. آنها به همه چیز نیاز دارند – انبار، تانکر، پالایشگاه.

ایران با داشتن چهارمین ذخایر بزرگ اثبات شده نفت خام جهان، نزدیک به 3 میلیون بشکه در روز نفت خام تولید می کند و قصد دارد تولید خود را به میزان 1 میلیون بشکه افزایش دهد.

TMK پیش از اعمال تحریم ها، تامین کننده اصلی لوله های نفت و گاز صنعت نفت ایران بود. این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو لوله های فولادی برای بخش نفت و گاز است که در 30 سایت تولید در روسیه، ایالات متحده، کانادا، رومانی، عمان، امارات متحده عربی و قزاقستان فعالیت می کند.

مشتریان TMK شامل شل، توتال، اکسون موبیل، AGIP، عربستان سعودی آرامکو، روس نفت، گازپروم و لوک اویل هستند. این محصولات را به بیش از 80 کشور عرضه می کند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.