شرکت ماشین سازی آلمانی نمایندگی جدید ایران را انتخاب می کند

0

سازنده آلمانی ماشین‌های قالب‌گیری گروه KraussMaffei، کاران سیمافام را به عنوان نمایندگی جدید خود در ایران منصوب کرده و قصد دارد جایگاه خود را در بازار ماشین‌آلات قالب‌گیری تزریقی و تزریق واکنش در کشور، تامین‌کننده ماشین آلات آلمان، تقویت کند. اعلام کرده است.

به گزارش پلاستیک نیوز، KSF در تهران یک شرکت خانوادگی در صنعت پلاستیک ایران با بیش از ۵۰ سال تجربه است.

«کاران سیمافام یک شریک با سابقه و با سابقه در صنعت پلاستیک ایران است. کلاوس بانگ، مدیر فروش ماشین‌آلات قالب‌گیری تزریقی در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا در KraussMaffei، گفت: خانواده یاریجانیان به یک سنت دیرینه نگاه می‌کنند و سال‌ها با پردازنده‌های پلاستیک در ایران تماس داشته‌اند.

بنیانگذار و مدیر عامل KSF هرویک یاریجانیان نیز مسئولیت مراقبت از مشتریان KraussMaffei را بر عهده خواهد داشت و مشاوره برای طراحی ماشین آلات و اتوماسیون، راه اندازی و تعدادی از خدمات فردی در طول کل عمر کارخانجات ارائه می دهد.

KSF در حال حاضر در حال ساخت یک دفتر خدمات جدید و همچنین یک انبار قطعات یدکی در شرق تهران است که بخش عمده ای از صنعت پلاستیک در آن قرار دارد.

KraussMaffei گفت که توجه ویژه ای را برای مشتریان ایرانی بیش از همه در بخش های صنعت خودرو، بسته بندی و فناوری پزشکی مشاهده کرده است. به گفته این شرکت، در ایران به ماشین‌های قالب‌گیری تزریقی خودکار با نیروهای گیره کم، متوسط ​​و همچنین بالا نیاز است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.