آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد/شروع کلاس‌ها از بهمن

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، متقاضیانی که هم در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و هم در ردیف پذیرفته‌شدگان دانشگاه آزاد اسلامی در این مرحله قرار می‌گیرند، منحصراً می‌توانند در یکی از کدرشته‌محل های قبولی ثبت‌نام کنند و مجاز به ثبت‌نام در هر دو محل قبولی نیستند، در غیر این صورت مطابق ضوابط با آنها رفتار خواهد شد.

متقاضیانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی این مرحله اعلام شد، لازم است برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام، امروز شنبه مورخ ۱۶ بهمن به درگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه یا موسسه آموزش عالی محل قبولی خود مراجعه و سپس با همراه داشتن مدارک ثبت‌نامی در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند.

زمان شروع به تحصیل پذیرفته‌شدگان نهایی این مرحله (تکمیل ظرفیت) نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ (بهمن‌ ماه ۱۴۰۰) است. پذیرفته‌شدگان به شرط اخذ مدرک تحصیلی حداکثر تا تاریخ ۳۰ بهمن مجاز به ثبت نام و ادامه تحصیل در رشته قبولی خود هستند.

پذیرفته‌شدگان مندرج در این اطلاعیه که قبلاً در ردیف پذیرفته‌شدگان یکی از دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی قرار گرفته‌اند، مطابق ضوابط قبولی قبلی آنان لغو شده و باید منحصراً در رشته قبولی جدید ثبت‌نام کنند. همچنین این دسته از متقاضیان لازم نیست از محل قبولی قبلی خود انصراف دهند، بلکه با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار شده و موسسه محل قبولی جدید آنان باید مدارک ثبت‌نامی این دسته از افراد را از محل قبولی قبلی آنان درخواست کند.

پذیرفته‌شدگان می بایست در زمان مقرر برای ثبت‌نام به موسسه محل قبولی خود مراجعه کنند. عدم مراجعه به‌موقع پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌های تعیین شده به منزله انصراف از تحصیل در کدرشته محل ذی ربط تلقی می‌شود.

با توجه به عدم پذیرش حضوری متقاضیان به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، پذیرفته‌شدگان می توانند سوال یا سوالات خود را از طریق سامانه پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش به نشانی https://request.sanjesh.org مطرح کنند و یا در روزها و ساعات اداری با شماره تلفن ۴۲۱۶۳-۰۲۱ در میان بگذارند.

آغاز ثبت‌نام پذیرفته‌شدگان تکمیل ظرفیت ارشد/شروع کلاس‌ها از بهمن