نتیجه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا، اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد از طریق سهیمه استعدادهای درخشان (بدون آزمون) سال تحصیلی ۱۴۰۲ـ۱۴۰۱ دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام شد و بنابر اعلام دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، نتایج، معرفی شدگان پس از موافقت شورای آموزشی این دانشگاه و سازمان سنجش کشور به عنوان پذیرش قطعی محسوب خواهند شد.

با تاکید معاونت آموزشی این دانشگاه، چنانچه در هر مرحله از ثبت نام، بررسی مدارک و اشتغال به تحصیل مشخص شود که داوطلب شرایط پذیرش از طریق این فراخوان را ندارد یا مغایرتی بین مدارک و مستندات ارائه شده با اصل مدارک وجود داشته باشد ثبت نام آنها لغو خواهد شد.

 بدیهی است که پس از اعلام نتایج، فرایند ورود اطلاعات پذیرفته شدگان در پرتال سازمان سنجش آغاز خواهد شد و با توجه به اینکه تنها یک دانشگاه امکان ورود اطلاعات پذیرفته شدگان را خواهد داشت، چنانچه فردی از چند دانشگاه، پذیرش بدون آزمون دریافت کرده باشد، لازم است که دانشگاه مورد نظر برای ادامه تحصیل را انتخاب، و انصراف خود را در اسرع وقت به سایر دانشگاه‌ها اعلام نماید.

با توجه به عدم اعلام زمان باز و بسته شدن پرتال سازمان سنجش برای ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان، اعلام آخرین تاریخ امکان ثبت انصراف و جابجایی در حال حاضر مقدور نیست اما پس از مشخص شدن، از طریق سایت دانشگاه اعلام خواهد شد.

دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی اعلام کرد که رزروی ها و متقاضیانی که در این مرحله پذیرش نشده‌اند، میتوانند در تکمیل ظرفیت و در صورت خالی شدن ظرفیت، مجددا در فراخوان (تابستان ۱۴۰۱) شرکت کنند و درخواست خود را جهت بررسی مجدد ارسال نمایند.

 

نتیجه پذیرش ارشد بدون آزمون دانشگاه خواجه نصیر اعلام شد