اعلام ویژه ‌برنامه‌های رادیو پیام و آوا در فجر 1400

خبرگزاری فارس :

 

«مهدی شهاب تالی» مدیر شبکه های رادیویی پیام و آوا در خصوص تهیه  وتدارک ویژه برنامه های رادیو پیام و آوا به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و چهل و سومین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس گفت: رادیو پیام و آوا با ویژه برنامه های  پیام فجر، پیام خدمت، ترنم ولایت، آوای انقلاب، پیام انقلاب با هموطنان در سراسر کشور به استقبال جشن انقلاب می روند.

شهاب تالی در ادامه افزود: ویژه برنامه «پیام فجر» به دستاوردهای انقلاب اسلامی در حوزه های مختلف فرهنگی مانند شعر انقلاب، موسیقی و ترانه انقلاب، رادیو و انقلاب و… با حضور کارشناسان متخصص در هر حوزه بصورت زنده در بخش شبانگاهی رادیو پیام از ساعت 22 الی 2 بامداد می پردازد.

مدیر رادیو پیام و آوا اظهارداشت: روز شمار انقلاب اسلامی در قالب متن و گفتار در تمام بخش های رادیو پیام بصورت زنده پخش خواهد شد.در برنامه ترنم ولایت بیانات گهربار امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در باره انقلاب اسلامی پخش می شود. ویژه برنامه «پیام انقلاب» از 12 بهمن تا 22 بهمن خاطرات زندانیان انقلابی در کمیته ضد خرابکاری راپخش می کند. همچنین برنامه پیام خدمت ویژه برنامه ای است در قالب و ساختار نوین برنامه سازی که به معرفی دستاوردها و اقدامات صورت گرفته در دوران بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، حوزه های مختلف اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و علمی از زبان مسئولان نظام و مدیران دستگاه های اجرایی می پردازد.

شهاب تالی خاطر نشان کرد: رادیو پیام با ویژه برنامه «پیام انقلاب» در روز 22 بهمن در بخش نیمروزی با استقرار در خیابان آزادی تقاطع یادگار امام (ره) بصورت زنده با هموطنان چهل وسومین سالگردپیروز انقلاب اسلامی را جشن می گیرد هموطنان در مراسم راهپیمایی 22 بهمن می توانند از ویژه برنامه های تدارک دیده شده در غرفه رادیو پیام بهره مند شوند.

مدیر رادیو پیام وآوا اضافه کرد: رادیو پیام علاوه بر تولید و پخش ویژه برنامه های فوق با هدف گرامیداشت ایام الله مبارک فجر در قالب متن و مطالب مرتبط در کلام امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری، بعد تاریخی به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، نقش انقلاب اسلامی در تاریخ جهان و دیدگاه اندیشمندان در مورد انقلاب اسلامی، در فواصل پخش همراه با پخش موسیقی ملی، میهنی مخاطبانش را همراهی می کند.

در رادیو آوا نیز ویژه برنامه «آوای انقلاب» تدارک دیده شده این برنامه  از 12 الی 22 بهمن با محوریت موسیقی طراحی و پخش می شود، ضبط صدای خوانندگان، آهنگسازان و دست اندرکاران موسیقی ملی و میهنی از آغاز پیروزی انقلاب تا به امروز با هدف آشنایی بیشتر مخاطب با موسیقی ملی و میهنی  با حضور گوینده در کنار کارشناس موسیقی و توضیحات کوتاه درباره هر قطعه ترانه و سرود با معرفی و صدای عوامل و سازندگان آن اثر پخش می شود. رادیو آوا در روز 22 بهمن نیز با ویژه برنامه «آوای انقلاب» ضمن پوشش رسانه ای مراسم شکوهمند راهپیمایی 22 بهمن  با پخش ترانه های میهنی وانقلابی تاپایان مراسم مخاطبانش را درسراسر کشور همراهی خواهدکرد.

مدیر رادیو پیام و آوا در پایان گفت: همسو و همزمان با پخش ویژه برنامه های چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی رادیو نمای رادیو پیام و آوا پویش «پیام انقلاب» را با تعامل و مشارکت مخاطبان برگزار می کنند هموطنان عزیز برای شرکت در این پویش می توانند از آلبوم خاطراتشان تصاویر مربوط به دوران پیروزی انقلاب اسلامی و مراسم راهپیمای 22 بهمن از سالهای گذشته تا امسال را به همراه عکس خودشان از طریق درگاه های ارتباطی شبکه پیام ارسال و تصاویر را با نام و تصویر خودشان در رادیو نمای پیام و آوا مشاهده کنند و به تصاویر برگزیده جایزه نقدی اهداء می شود.این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

اعلام ویژه ‌برنامه‌های رادیو پیام و آوا در فجر 1400