موزه شهدا، آیینه ایثار «فجرآفرینان» شد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش خبرنگاز حوزه ایثار و شهادت ایرنا، همزمان با چهل‌وسومین سالگرد انقلاب اسلامی، نمایشگاه فجرآفرینان در گالری موزه مرکزی شهدای بنیاد شهید و امور ایثارگران، بمنظور به تصویر کشیدن حس‌ و حال مردم در روزهای انقلاب اسلامی و شهدای فجر آفرینی که بیشترین نقش را در به ثمر رسیدن جمهوری انقلاب اسلامی داشتند،گشایش یافت.

در این نمایشگاه، ۵۰ قطعه از تصاویر بی‌نظیر قَرن که نیاز به حفظ و نگهداری دارد با محوریت انقلاب اسلامی به تصویر کشیده شده است.

موزه شهدا، آیینه ایثار «فجرآفرینان» شد

در بخشی از این نمایشگاه، تصاویری مربوط به حس‌ و حال مردم در روزهای انقلاب اسلامی و شهدای فجر آفرینی که آیینه خورشید اسلام در قلب آن‌ها درخشیده و بیشترین نقش آفرینی را در به ثمر رسیدن جمهوری انقلاب اسلامی داشته‌اند به نمایش گذاشته شده است. 

نمایشگاه فجرآفرینان که با نمایش تصاویری از قلب‌هایی مملو از عشق به امام راحل و جامی لبریز از عطر شهدا و پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده است؛ یادآور روزهای پرشکوه پیروزی انقلاب اسلامی است.

این نمایشگاه تا ۲۲ بهمن‌ سال جاری میزبان بازدیدکنندگان است. علاقه‌مندان می‌توانند در دهه فجر و در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۴ و ۳۰ دقیقه از این نمایشگاه بازدید کنند.

موزه شهدا، آیینه ایثار «فجرآفرینان» شد

سه شنبه ۱۲ بهمن، سالروز بازگشت امام خمینی (ره) به میهن اسلامی، روز انقلاب اسلامی، امام خمینی (ره)، مستضعفان، پیشگامان انقلاب، چهارشنبه ۱۳ بهمن، روز انقلاب اسلامی، خودباوری، جوان ایرانی، پنجشنبه ۱۴ بهمن، اولین روز ماه رجب ، میهمانی لاله ها و سالروز میلاد حضرت امام محمد باقر (ع)، روز انقلاب اسلامی، جهاد و مقاومت، ایثار و شهادت، جمعه ۱۵ بهمن، روز انقلاب اسلامی، معنویت و بصیرت، خدمت صادقانه، شنبه ۱۶ بهمن، سالروز شهادت امام هادی (ع)، روز انقلاب اسلامی، قرآن، عترت، غیرت دینی ، یکشنبه ۱۷ بهمن، روز انقلاب اسلامی، عدالت محوری، فسادستیزی ، دوشنبه ۱۸ بهمن، روز انقلاب اسلامی، تکریم مقام زن، تحکیم بنیان خانواده، سه شنبه ۱۹ بهمن، مصادف با روز نیروی هوایی، روز انقلاب اسلامی، ثبات، امنیت و اقتدار نظامی، چهارشنبه ۲۰ بهمن، روز انقلاب اسلامی، اقتصاد مقاومتی، تولید ملی، کارآفرینی، پنجشنبه ۲۱ بهمن، روز انقلاب اسلامی، جهش علمی، نخبه پروری، تمدن اسلامی و جمعه ۲۲ بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، روز انقلاب اسلامی، عزت، عقلانیت، تجلی وحدت ملی بعنوان ایام دهه فجر امسال نام گذاری شده است.

موزه شهدا، آیینه ایثار «فجرآفرینان» شد