قیمت برنج پاکستانی کیلویی چند؟ + جدول برندهای پرفروش

0

به گزارش اقتصادآنلاین، قیمت برنج پاکستانی کیلویی ۸۰ هزارتومان برای برند نفیس اعلام شده است. قیمت کیسه ۱۰ کیلوگرمی برنج پاکستانی درجه یک نفیس نیز ۸۰۰ هزارتومان است.

قیمت برنج پاکستانی دانه پرور در وزن ۱۰ کیلوگرمی نیز ۶۱۰ هزارتومان ارزشگذاری شده است. همچنین قیمت برنج پاکستانی سوپر باسماتی ستایش حوالی ۵۸۵ هزارتومان اعلام شده است. قیمت برنج پاکستانی درجه یک از برند بیتمز نیز ۷۱۵ هزارتومان است.

قیمت انواع برنج پاکستانی در بازار

نوع محصول وزن  قیمت(تومان)
برنج پاکستانی سوپر باسماتی نفیس ۱۰ کیلوگرم ۸۰۰,۰۰۰
برنج پاکستانی سوپر باسماتی ستایش ۱۰ کیلوگرم  ۵۸۵,۰۰۰
برنج پاکستانی سوپر باسماتی زروان ۱۰ کیلوگرم ۶۷۹,۰۰۰ 
برنج پاکستانی سوپر کرنل باسماتی بیتمز ۱۰ کیلوگرم ۷۱۵,۰۰۰
برنج دانه بلند ۳۸۶ پاکستانی هم خوان ۱۰ کیلوگرم ۳۹۰,۵۰۰ 
برنج سفید پاکستانی ۳۸۶ شالی افروز زرین ۱۰ کیلوگرم ۳۹۹,۰۰۰ 
برنج پاکستانی ۳۸۶ تابنده ۱۰ کیلوگرم ۳۶۶,۰۰۰
برنج پاکستانی هایلی ۱۰ کیلوگرم ۵۸۵,۰۰۰ 
برنج سفید سوپرباسماتی تایماز ۱۰ کیلوگرم ۴۴۳,۰۰۰ 
برنج پاکستانی رزاق ۱۰ کیلوگرم ۶۱۰,۰۰۰ 
برنج سوپر باسماتی سفید پاکستانی دانه پرور ۱۰ کیلوگرم ۶۷۰,۰۰۰ 

طرز پخت برنج پاکستانی

روش اول، آبکش کردن برنج پاکستانی است. طرز پخت آن نیز این گونه است که قبل از پخت برنج، آن را حدود یک ساعت داخل آب نمک بخیسانید. سایز قابلمه را با توجه به تعداد افرادی که می‌خواهند برنج میل کنند، انتخاب کنید. درون قابلمه آب بریزید و بگذارید تا به نقطه جوش برسد. سپس برنجی را که در آب نمک خیسانده بودید، بشویید و بعد از آن برنج را داخل قابلمه بریزید.  روش دوم طرز پخت برنج پاکستانی کته و یا دمی کردن برنج پاکستانی است. در این روش بعد از اینکه برنج را در آب و نمک به مدت یک ساعت خیساندید، برنج‌ها را می‌شویید و درون آب به جوش آمده قابلمه میریزید. توجه کنید که در این روش باید آب کمتری را درون قابلمه بریزید تا برنج شما شفته نشود. در این روش می‌گذارید تا آب برنج تمام شود و آب آن را دور نمی‌ریزید، بلکه برنج با آب درون قابلمه پخته می‌شود.

*اقتصاد آنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌ها ندارد و قیمت‌های درج شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است. فهرست قیمت برخی از انواع برنج موجود در بازار در جدول بالا آمده است. جهت اطلاع از جدیدترین قیمت مواد غذایی در بازار به سرویس ” مواد غذایی ” در پایگاه خبری اقتصاد آنلاین مراجعه نمایید.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.