محرابیان: قطع آب و برق مردم غزه یک جنایت بشری تمام عیار است

0

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، علی‌اکبر محرابیان، وزیر نیرو در جلسه شورای معاونان ضمن محکومیت جنایات اخیر صهیونیست‌ها در فلسطین اشغالی اظهار داشت: در روزهای مملو از تالم اخیر، شاهد ظلم تاریخی هستیم که نمونه‌های آن در جامعه بشری کمتر رخ داده و تنها سفاک‌ترین قدرت‌ها قادر به چنین رذالت‌هایی هستند.

وزیر نیرو گفت: مردم آزاده غزه در این روزها زیر آتش رژیم منحوس صهیونیستی با حمایت آمریکا و جبهه غرب در خون خود می‌غلتند و دستگاه پر زرق و برق شیاطین زمانه را رسوا می‌کنند.

وی افزود: کشورهایی که دعوی تمدن آن‌ها گوش فلک را کر کرده بود، امروز از قطع آب و برق به عنوان رکن ایجاد تمدن، بر روی مردم غزه توسط رژیم صهیونیستی حمایت می‌کنند و بر طبل رسوایی خود می‌کوبند.

عضو کابینه دولت مردمی بیان کرد: قطع آب و برق بر مردم غزه مطابق تمامی قوانین حقوق بشری یک جنایت بشری تمام عیار است و سکوت مقابل این جنایت عیار نهادهای مدعی حقوق بشر را مشخص خواهد کرد.

محرابیان با اشاره به آشکار شدن صحنه حق و باطل گفت: جنایات رخ داده این روزها از جمله حمله به مردم بی‌دفاع در بیمارستان المعدانی، صحنه حق و باطل را از هر زمانی روشن‌تر کرد، در این صحنه، تفاوت میان ظالم و مظلوم که مدت‌ها توسط جمهوری اسلامی ایران در جهان فریاد زده می‌شود، برای جهانیان آشکار شده است.

وزیر نیرو گفت: وعده خداوند متعال است که زمین به مستضعفین به ارث خواهد رسید و ذیل همین وعده مقاومت مثال‌زدنی ملت مسلمان در فلسطین به حذف غده سرطانی از جهان ختم خواهد شد.

محرابیان تاکید کرد: امروز با صدای رسا اعلام می‌کنیم؛ از مقاومت مردم غزه حمایت کرده و در این صحنه آشکار حق و باطل به یاری حق خواهیم شتافت تا ریشه تمام زشتی‌ها و صفات درنده‌خویی از جهان کنده و زمین مملو از صلح و سازش شود.

[پایان پیام]


منبع: خبرگزاری فارس

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.