هیوندای از هیبریدی منحصر به فرد رونمایی کرد

0

هیوندای، یکی از بازیگران اصلی بازار خودروهای محلی، آخرین خودروی هیبریدی سه‌گانه خود را برای اولین بار در اواخر این هفته در ژنو به نمایش گذاشته است.

جزئیاتی که قبلاً از هیوندای آیونیک جدید فاش شده بود در حال حاضر ضخیم و سریع منتشر می شود و جزئیات مربوط به هر دو نیروگاه برقی و پلاگین اکنون تأیید شده است.

Ioniq هیوندای اولین خودرویی است که پیشرانه‌های هیبریدی، پلاگین و خالص الکتریکی ارائه می‌کند و هفته آینده در ژنو معرفی می‌شود، با جزئیات هر دو پیشرانه هیبریدی پلاگین و BEV Ioniq تمام الکتریکی.

هیوندای ماه گذشته فاش کرد که از یک موتور 1.6 لیتری GDI با قدرت 103 اسب بخار و یک موتور الکتریکی 43 اسب بخاری استفاده می کند، اما Ioniq از پیشرانه های سه گانه خود استفاده خواهد کرد.

Ioniq Plug-in Hybrid از همان موتور 1.6 لیتری GDi و موتور الکتریکی استفاده می کند، اما در پلاگین، موتور الکتریکی قدرتمندتر است و حداکثر 155 اسب بخار قدرت و برد الکتریکی تا 50 کیلومتر را ارائه می دهد. انتشار رسمی 32 گرم در کیلومتر.

Ioniq تمام الکتریکی دارای بسته باتری لیتیوم یونی 28 کیلووات ساعتی ارتقا یافته است که گفته می‌شود می‌تواند تا 155 مایل بین شارژ را ارائه دهد و یک موتور الکتریکی 115 اسب بخاری را تامین کند.

سری Ioniq دارای جدیدترین اتصالات، با Android Auto و Apple Car Play و همچنین خدمات زنده TomTom، شارژ بی‌سیم تلفن و ابزار دیجیتال خواهد بود.

همچنین بسیاری از فناوری‌های ایمنی نیز ارائه می‌شوند، با ترمز اضطراری خودکار، دستیار حفظ خطوط، نظارت بر نقاط کور، ترافیک متقاطع عقب و کروز هوشمند همگی.

می‌توانید مدل‌های مختلف Ioniq را در جاده‌ها از لهجه‌های رنگی آن‌ها متمایز کنید، با مدل هیبریدی و پلاگین دارای لهجه‌های آبی و Electric Ioniq دارای لهجه‌های مسی.

توماس A. اشمیت، مدیر ارشد اجرایی هیوندای در اروپا، گفت: “با خودروی الکتریکی پیل سوختی پیشگام ix35 و چندین مدل هیبریدی و پلاگین هیبریدی که در سراسر جهان فروخته می شوند، هیوندای موتور قبلاً توانایی اثبات شده ای در پیشرانه های برقی دارد.

“اکنون، با راه اندازی اولین مدل اختصاصی خود، ما به عنوان تنها تولید کننده خودرو با خودروهای هیبریدی، الکتریکی، پلاگین هیبریدی و سلول سوختی در حال تولید پیشرو هستیم.

هیوندای آیونیک در نمایشگاه خودروی ژنو 2016 که در 3 تا 13 مارس برگزار می شود، اولین نمایش عمومی خود را به نمایش می گذارد. با این حال، جزئیاتی در مورد توزیع خودرو در بازار محلی وجود ندارد.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.