عابدزاده این سه پرسپولیسی را آنفالو کرد

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، احمدرضا عابدزاده در میان تعجب دوستانش، یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و کریم باقری را در صفحه شخصی اش در فضای مجازی آنفالو کرد!

این درحالیست که احمدرضا عابدزاده رابطه بسیار گرم و صمیمانه ای حداقل با کریم باقری و افشین پیروانی داشته و با این دو همبازی سابق خودش رفت و آمد خانوادگی دارد.

از آن گذشته کریم باقری در تیم ملی نیز مربی امیر پسر احمدرضا عابدزاده است.

جالب آن که چندی پیش احمدرضا عابدزاده در برنامه همرفیق با اجرای شهاب حسینی از کریم باقری درخواست کرد به عنوان بهترین دوست و رفیق اش او را در این برنامه همراهی کند!

شاید برای خیلی ها از جمله خود یحیی گل محمدی، افشین پیروانی و کریم باقری این پرسش پیش آمده باشد که واقعا چرا؟!

بیشتر بخوانید:

پدر و پسرانی که مثل عابدزاده به جام‌جهانی رفتند +عکس

شنیده ها حکایت از آن دارد که این آنفالو کردن و ناراحتی عقاب آسیا مربوط به امروز نیست و ظاهرا به امیر عابدزاده مربوط می شود!

لطفا تعجب نکنید! گویا امیر عابدزاده به مربیان پرسپولیس پیشنهاد شده بود که پس از جدایی از تیم ماریتیموی پرتغال به ایران و پرسپولیس بیاید اما از قرار معلوم او مورد تأیید کادرفنی سرخ ها قرار نمی گیرد.

عجیب آن که احمدرضا عابدزاده در همان مقطع اعتراض یا واکنشی نسبت به این موضوع نشان نداد ولی حالا پس از موفقیت پسرش امیر دوستان سابق و همبازیان قدیمی خودش را آنفالو کرده است!

امیرعابدزاده این روزها تبدیل به گلر اول تیم ملی شده است و شاید زیباترین قاب ورزشگاه آزادی تهران پس از پیروزی تیم کشورمان برابر عراق بوسه او بر دستان احمدرضا پدر پرافتخارش باشد.

زانو زدن امیر در مقابل قامت بلند دروازه‌بان محبوب فوتبال ایران. مردی که علی‌رغم بیماری، تمام قد عمرش را وقف پیشرفت فرزند خود کرد و چه صحنه‌ای از این افتخارآمیزتر برای یک پدر؛ حالا امیر قد کشیده و برای خودش مردی شده- دروازه‌بان دوست‌داشتننی و آماده فوتبال ایران که این‌گونه متواضعانه در مقابل پدر خود زانو زده، دست او را می‌بوسد تا این‌گونه پاداش یک عمر تلاش و حمایت او را بدهد.

جالب این‌جاست این حرکت نمادین و احساسی امیر و بوسه او به دست دروازه‌بان محبوب فوتبال ایران، حتی به اندازه گل صعود به جام جهانی و ضربه تماشایی مهدی طارمی وایرال شده و در شبکه‌های اجتماعی مورد توجه قرار گرفته است.

عابدزاده این سه پرسپولیسی را آنفالو کرد