ورود تپ30 به مشهد

0

یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ارزان‌قیمت سواری در ایران، Tap30، پس از اجرای موفقیت‌آمیز در تهران، خدماتی را در مشهد مقدس، مرکز استان خراسان رضوی ارائه می‌کند. .

مشهد مقدس ترین شهر ایران و مقبره امام رضا (ع) هشت امام مسلمانان شیعه است. تخمین زده می شود که سالانه 25 میلیون زائر از داخل و خارج از کشور از این زیارتگاه بازدید می کنند.

Tap30 و Snapp، همراه با رقبای جدیدتر Carpino، از برنامه‌های گوشی‌های هوشمند به عنوان راهی برای جذب مشتری استفاده می‌کنند. مانند برنامه معروف Uber، این شرکت‌ها مستقیماً رانندگان را استخدام نمی‌کنند و در عوض از فریلنسرها استفاده می‌کنند.

Tap30 با ارائه قیمت‌هایی تقریباً 40 درصد کمتر از رقیب اصلی خود در برخی موارد، سخت کار می‌کند تا در برابر رقیب اصلی خود Snapp مورد توجه قرار گیرد.

این سرویس همچنین از یک سرویس هوش مصنوعی “ربات” در برنامه پیام رسان محبوب تلگرام به عنوان ابزار جایگزین برای استفاده از تاکسی استفاده می کند.

تلگرام در حال حاضر با بیش از 45 میلیون کاربر، محبوب ترین اپلیکیشن پیام رسانی/رسانه های اجتماعی در ایران است. با این حال، برخلاف اسنپ، این سرویس نسخه انگلیسی برنامه را ارائه نمی‌کند، و این باعث می‌شود خارجی‌ها در تهران کمتر از آن استفاده کنند.

طبق سرویس‌های آمار آنلاین، دامنه Tap30.ir در ماه گذشته حدود 118000 بازدید داشته است در حالی که سهم اسنپ 200000 بوده است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.