وزیر کشور: با مقصران حادثه آتش‌سوزی لنگرود برخورد جدی می‌شود

0

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، احمد وحیدی وزیر کشور عصر امروز در حاشیه بازدید از مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود و در جمع خبرنگاران با تسلیت به جانباختگان حادثه آتش‌سوزی در مرکز ترک اعتیاد در شهرستان لنگرود،  اظهار کرد: متأسفانه امروز صبح شاهد حادثه دلخراشی در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر شهرستان لنگرود بودیم که در اثر آن ۳۲ نفر فوت و ۱۶ نفر مصدوم شدند.

وی با اشاره به حضور فوری نیروهای امدادی و آتش نشانی در محل حادثه، گفت: با توجه به نزدیکی ایستگاه آتش نشانی در محل حادثه بلافاصله در همان دقایق اولیه نیروهای آتش نشانی در محل حاضر و عملیات اطفای حقیق انجام شد.

وزیر کشور با تأکید بر حضور نیروهای انتظامی در محل حادثه و انجام کارهای کارشناسی، افزود: به محض وقوع آتش سوزی در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود مسؤولان تیم‌های امدادی و نیروهای انتظامی در محل حاضر و به طور جدی به بررسی علل این اتفاق پرداختند.

وحیدی از برخورد جدی با مقصران این اتفاق تلخ و ناگوار خبر داد و بیان کرد: تیم‌های کارشناسی در حال بررسی بوده و با دستور رئیس قوه قضاییه با مقصران و عاملان احتمالی این اتفاق تلخ و ناگوار به طور جدی برخورد قانونی می‌شود.

وی یکی از علل گسترش آتش در مرکز ترک اعتیاد کلیدبر لنگرود را سازه به کار گرفته شده در این ساختمان دانست و گفت: بر اساس ‌تصاویر دوربین‌های مدار بسته و گزارش اولیه آتش از یک نقطه آغاز و به دلیل پلیمری بودن سقف این ساختمان با سرعت گسترش می‌یابد ولی برای گزارش نهایی باید تمامی اقدامات کارشناسی انجام شود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.