کاشی و سرامیک حافظ چقدر سودسازی کرده است؟

0

به گزارش خبرگزاری ایمنا در این مدت بررسی زیادی در خصوص شرکت‌های مختلف در صنایع مختلف انجام شده بود و تاکنون شرکتی در حوزه تولید کاشی و سرامیک بررسی نشده بوده، نماد معاملاتی سهام شرکت کاشی و سرامیک حافظ با نام «کحافظ» روز گذشته در محدوده ۶۹۰ تومان بود و پی بر ای ۶.۶۵ واحدی را با احتساب سود چهار فصل ۱۰۰ تومانی به خود اختصاص داده است، ارزش بازار این شرکت برابر با ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان و ارزش معاملات آن برابر با ۱۰ میلیارد برگه سهم بود.

شرکت کاشی و سرامیک حافظ در شش ماهه نخست سال جاری به درآمد عملیاتی ۸۳۱ میلیارد تومانی رسیده که رشد ۹۵ درصدی داشته است، هزینه‌های عملیاتی نیز با رشد ۹۳ درصدی به ۴۷۳ میلیارد تومان رسیده و سود ناخالص شرکت برابر با ۳۵۸ میلیارد تومان و هزینه‌های فروش اداری شرکت برابر با ۱۷ میلیارد تومان بوده است.

سایر درآمدهای شرکت برابر با ۲۱ میلیارد تومان و سایر هزینه‌ها برابر با ۱۸ میلیارد تومان بوده و سود عملیاتی شرکت در محدوده ۳۴۷ میلیارد تومان شناسایی شده است که رشد ۱۰۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

هزینه‌های مالی شرکت برابر با ۱۸ میلیارد که رشد ۳۶۵ درصدی داشته، رشد هزینه‌های مالی شرکت در این دوره رشد زیادی داشته است، درآمدهای غیرعملیاتی شرکت نیز برابر با شش میلیارد ۶۰۰ میلیون برگه سهم بوده است.

سود شرکت قبل از پرداخت مالیات برابر با ۳۱۷ میلیارد تومان بوده که رشد ۹۴ درصدی را به ثبت رسانده و مالیات برابر با یک میلیارد ۷۰۰ و سود خالص برابر با ۳۱۵ میلیارد تومان بوده که رشد ۱۰۲ درصدی را به ثبت رسانده است، سود هر برگه سهم معادل ۶۱۴ ریال بود، همچنین شرکت از اردیبهشت تاکنون افت ۳۰ درصدی را به ثبت رسانده است.

[انتهای پیام]

منبع: ایمنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.