ESCO در صادرات صفر می کند

0

رئیس فروش و بازاریابی اسکو گفت: شرکت ذوب آهن اصفهان در نظر دارد تا پایان سال مالی جاری (از 30 اسفندماه) صادرات خود را از 700 هزار تن در سال گذشته به 1 میلیون تن برساند.

به گزارش فولاد نیوز، احسان دشتیانه همچنین گفت: محصولات ما برای این ماه و ماه آینده پیش فروش شده است.

مقاصد صادراتی ESCO عبارتند از عراق، افغانستان، امارات، عمان، کویت، اردن، آلمان، بلژیک، هلند، سودان، ترکیه، تایوان و تایلند.

ESCO اخیراً پلتفرم فروش آنلاین خود را افتتاح کرده و اولین بازیگر بازار فولاد ایران است که از سیستم دیجیتال برای فروش محصولات فولادی استفاده می‌کند.

احمد صادقی، یکی از مقامات این شرکت، گفته است: «این ابتکار با هدف حذف واسطه‌ها و دسترسی آسان‌تر برای همه خریداران محصولات ما انجام می‌شود.

در حال حاضر، بیلت از این گزینه مستثنی شده است و فقط محصولات فولادی تمام شده برای فروش موجود است. حداقل سفارش 24 تن (یک بار کامیون) است.

فعلا فقط فروش داخلی از طریق سامانه آنلاین امکان پذیر است. با این حال، ESCO قصد دارد در آینده نزدیک فروش آنلاین خارج از کشور را راه اندازی کند.

شرکت ذوب آهن اصفهان با صادرات 465 هزار و 544 تن تیرآهن، میلگرد، کلاف و شمش سومین صادرکننده بزرگ فولاد ایران در 10 ماهه منتهی به 28 دی ماه بوده که نسبت به مدت مشابه سال قبل 4 درصد رشد داشته است.

حجم صادرات ESCO برای همه محصولات در طول دوره کاهش یافت.

با این وجود، این تولیدکننده اصفهانی در دهمین دی ماه سال گذشته 6563 و 2868 تن میلگرد و تیرآهن صادر کرد که به ترتیب 68 و 77 درصد افزایش نشان می‌دهد.

ESCO که در سال 1971 تأسیس شد، سومین فولادساز بزرگ ایران و بزرگترین تولیدکننده فولاد بلند ایران است که مستقیماً توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت کنترل می‌شود.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.