آمریکا صدها تحریم جدید را برای منزوی کردن روسیه اعلام کرد

0

تحریم‌های جدید نهادها و افراد در سراسر جهان را در تلاش برای منزوی کردن روسیه در حالی که جنگش علیه اوکراین ادامه دارد، هدف قرار می‌دهد.

ایالات متحده صدها تحریم جدید را اعلام کرده است که نهادها و افراد را در سرتاسر جهان هدف قرار داده و به دنبال روسیه را بیشتر منزوی کنید در حالی که جنگش علیه اوکراین ادامه دارد.

وزارت‌های امور خارجه و خزانه‌داری آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کردند که بیش از ۲۵۰ فرد و نهاد را در کشورهایی از جمله ترکیه، چین و امارات متحده عربی تعیین کرده‌اند تا با فرار از تحریم‌ها، خرید تسلیحات و بخش‌هایی مانند انرژی و معدن.

وزیر خزانه داری گفت: “کرملین به طور پیوسته روسیه را به یک اقتصاد زمان جنگ تبدیل کرده است، اما ماشین جنگی پوتین نمی تواند تنها با تولید داخلی دوام بیاورد.” تحریم‌ها بر شبکه‌های نظامی روسیه”>جانت یلن.

“تحریم‌های امروز ما همچنان به سخت‌تر شدن چشم‌انداز تامین‌کنندگان و شبکه‌های مشتاق کشورهای ثالث ادامه می‌دهد که ورودی‌هایی را که به شدت به روسیه برای تقویت و حفظ پایگاه نظامی-صنعتی‌اش نیاز دارد، ارائه می‌دهند.”

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت که در میان کسانی که هدف دور اخیر تحریم ها قرار گرفته اند، کسانی هستند که در تهیه تسلیحات برای روسیه دست دارند، از جمله چهار نهاد و ۹ نفر در چین، روسیه، هنگ کنگ و پاکستان.

تحریم‌ها کسانی را که با بخش انرژی روسیه ارتباط دارند نیز هدف قرار می‌دهد، که منبع درآمد برای کرملین. این تحریم‌ها شامل شرکت‌هایی می‌شود که برای توسعه یک مرکز بزرگ پردازش گاز طبیعی در شمال غرب روسیه که توسط گازپروم اداره می‌شود، کار می‌کنند.

این اعلام زمانی منتشر شد که رئیس جمهور اوکراین ولودیمیر زلنسکی در تلاش برای تأمین کمک نظامی بیشتر از سوی ایالات متحده، جایی که قانونگذاران محافظه کار ادامه حمایت ایالات متحده را زیر سؤال برده اند، از واشنگتن دی سی بازدید کرد.

کمک به اوکراین، که برای بیرون راندن نیروهای روسیه از خاک خود می‌جنگد، با افزایش مخالفت در ایالات متحده و اروپا، پس از یک حمله متقابل مورد انتظار که نتوانست دستاوردهای قابل توجهی به همراه داشته باشد و جنگ بدون هیچ پایانی ادامه دارد.

مقامات روسیه ابراز اطمینان کرده اند که می توانند حمایت غرب از اوکراین را پشت سر بگذارند، در حالی که مقامات اوکراینی استدلال کرده اند که ادامه کمک یک ضرورت است و برای شرکای امنیتی آن منافعی به همراه دارد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.