اجاره خانه در شهرزیبا چقدر است؟ / از رهن ۱۰۰ میلیونی تا اجاره ۱۷ میلیونی

0

اقتصادآنلاین – مهدی جهانشاهلوراد؛ شهر زیبا نام محله‌ای واقع در غرب تهران منطقه ۵ شهرداری تهران است که از شرق با محله جنت‌آباد، از شمال با محله شهران، از غرب با محله دهکده المپیک، و از جنوب به محله بلوار فردوس غرب می‌رسد. اگر قصد اجاره خانه در شهرزیبا را دارید گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه در شهر زیبا با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد در شهر زیبا را دارید، یک واحد ۱۰۲ متری دو خوابه که انباری، پارکینگ و آسانسور دارد با رهن کامل ۱۰۰ میلیونی و اجاره ۱۷ میلیونی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در شهرزیبا هستید می‌توانید یک خانه ۸۵ متری که دو اتاق خواب دارد را با پول پیش ۲۰۰ میلیونی و اجاره ۱۷میلیونو ۵۰۰ هزار تومانی در شهر زیبا کرایه کنید.

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۱۱۱متری است و دو اتاق خواب و آسانسور، انباری دارد را با رهن ۵۰۰ میلیون و اجاره ۱۲ میلیون در شهرزیبا کرایه کنید.

برای رهن کامل یک آپارتمان ۵۶ متری هم می توانید به شهرزیبا مراجعه کنید در این محله یک واحد که یک خوابه و آسانسور،پارکینگ دارد را با رهن کامل ۵۴۵ میلیون تومان کرایه کنید.

همچنین یک واحد دیگری با متراژ ۶۳ متر در حالی که ۳ سال از ساخت آن گذشته باشد و یک اتاق خواب داشته باشد، با پول پیش ۴۵۰ میلیون و اجاره ۶ میلیون تومان در شهرزیبا برای اجاره آگهی شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه در شهرزیبا به دست خواهید آورد.

اجاره خانه در شهرزیبا
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
شهر زیبا ۱۰۲ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۷ ۱۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۷٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۸۵ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۴۰۰ ۲۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۷،۵۰۰،۰۰۰
شهر زیبا ۱۰۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۸ ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۰،۰۰۰،۰۰۰
شهر زیبا ۱۱۱ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۰ ۵۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۱۲،۰۰۰،۰۰۰
شهر زیبا ۶۳ ۱خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۹۹ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۵۶

۱خوابه،آسانسور،پارکینگ

۱۳۹۵

۵۴۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۶۶ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۸ ۴۰۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۱٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۱۰۰ ۲خوابه،آسانسور،انباری،پارکینگ ۱۳۸۵ ۴۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۱۲٬۰۰۰٬۰۰۰ 
شهر زیبا ۱۱۰ ۳خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۸۴ ۴۰۰،۰۰۰،۰۰۰ ۹،۰۰۰،۰۰۰

توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در شهرزیبا برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.