اجاره خانه نقلی در سمنان چند؟

0

اقتصادآنلاین-مهدی جهانشاهلوراد؛ اگر قصد اجاره یک خانه نقلی در سمنان را دارید،  گزارش امروز ما را از دست ندهید، برای راحتی شما جدولی را تهیه کرده ایم تا بدانید برای رهن و اجاره یک خانه ۵۰ تا ۶۲ متری در سمنان با امکانات متفاوت دقیقا به چه بودجه ای برای اجاره نیازمند هستید.

اگر قصد اجاره یک  واحد نقلی در بلوار قائم را دارید، یک واحد ۵۰ متری ۱۷ ساله که یک اتاق خواب دارد را با رهن  ۵۰میلیونی و اجاره ۵ میلیون تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر به دنبال واحد دیگری در میدان امام رضاهستید می‌توانید یک خانه نقلی ۶۰ متری که یک اتاق خواب و پارکینگ،انباری دارد را با پول پیش ۳۰ میلیونی و اجاره  ۲ میلیون ۶۰۰ هزار تومانی در میدان امام رضا کرایه کنید.

اگر واحد بزرگ تر مد نظر دارید، باز یک واحد دیگری که ۶۲ متری است و یک خوابه و پارکینگ دارد در میدان امام خمینی با رهن ۶۰ میلیون و اجاره  ۳ میلیون ۵۰۰هزار تومانی در میدان امام خمینی برای اجاره قیمت گذاری شده است.

همچنین یک واحد دیگری در خیابان امام حسین با متراژ ۵۰ متر در حالی که ۱۷ سال از ساخت آن گذشته باشد را با پول پیش ۳۰ میلیونی و اجاره ۲ میلیون ۵۰۰ هزار تومانی برای اجاره آگهی شده است.

اگر در میدان ارگ به دنبال خانه نقلی هستید باز یک واحد با متراژ ۶۰ متر دارای امکاناتی که به گفته آگهی دهنده کف سرامیک، کاغذ دیواری، هود گاز رو میزی را با پول پیش ۵۰ میلیونی و اجاره ۵ میلیون تومانی قیمت گذاری شده است.

 با توجه به سال ساخت، منطقه و برخورداری از امکاناتی مانند آسانسور، پارکینگ و انباری قیمت ها متغیر است.

با مطالعه جدول زیر اطلاعات بیشتری درباره قیمت رهن و اجاره خانه نقلی در سمنان به دست خواهید آورد.

هزینه رهن و اجاره خانه نقلی در سمنان
محله متراژ مشخصات سال ساخت  رهن(تومان)  اجاره(تومان)
بلوار صفایی

۶۰

۱خوابه،آسانسور،پارکینگ ۱۳۹۴ ۴۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میدان امام رضا

۶۰

۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۸۶ ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲٬۶۰۰٬۰۰۰ 
 امام حسین ۵۰ ۱خوابه ۱۳۸۵ ۳۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۲٬۵۰۰٬۰۰۰ 
بلوار قائم

۵۰

۱خوابه ۱۳۸۵ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
۶۰ ۱خوابه،پارکینگ،انباری

۱۳۹۰

۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۵٬۰۰۰٬۰۰۰ 
میدان امام خمینی

۶۲

۱خوابه،پارکینگ،انباری ۱۳۹۰ ۶۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۳٬۵۰۰٬۰۰۰ 
قدس

۶۰

۱خوابه،انباری،پارکینگ ۱۳۸۷ ۵۰٬۰۰۰٬۰۰۰  ۶٬۰۰۰٬۰۰۰ 

-توجه داشته‌ باشید این ارقام براساس واحدهایی است که در محدوده سمنان برای اجاره گذاشته شده، اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت ها ندارد و نرخ ها ذکر شده قطعا به طور دقیق قیمت مسکن در محله‌های یاد شده را تبیین نمی‌کند. قیمت‌ها در هر منطقه مطابق با سن بنا، امکانات واحد، کوچه و خیابان، شرایط مالک و فروشنده و… متفاوت خواهد بود.

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.