افت ۵ میلیونی «تیبا۲معمولی» در بازار امروز + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ طی روزهای اخیر بازار خودرو نشان داده که تمایلی به تغییر قیمت ندارد و نظاره کردن را به تغییر ترجیح می‌دهد، با این شرایط امروز و براساس ارزیابی بازار «تیبا۲معمولی» در بازار افتی ۵ میلیونی داشت و «شاهین» هم کاهش یک میلیونی را تجربه کرد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» با چهارشنبه هفته گذشته مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» افت یک میلیون تومانی داشت و در بازار ۵۶۴ میلیون تومان قیمت خورد.  

اما خانواده کوییک امروز تغییر قیمت اندکی داشت. با این شرایط «کوییک‌R» در بازار ۳۴۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد، و «کوییک معمولی» در بازار افت یک میلیونی داشت و ۳۴۵ میلیون قیمت خورد.

از سوی دیگر ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد امروز در میان خانواده تیبا هم «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد و تغییر قیمت نداشت، اما «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۳۳۵ میلیون تومان قیمت خورد و افت ۵ میلیونی را تجربه کرد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم بدون تغییر ۳۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.