افزایش ۱۰ میلیونی شاهین در بازار امروز + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار نشان می‌‌دهد افزایش قیمت خودرو امروز بیش از همه جنبه روانی داشته است، فعالان بازار خودرو معتقدند با توجه به اخبار ضدونقیض سیاسی امروز و دیرو رشد قیمت خودرو در بازار امروز چندان معقول به نظر نمی رسید و عمده دلیل آن به خبر تصمیم شورای رقابت مبنی بر بررسی قیمت خودرو در بازار مرتبط بود.

امروز شورای رقابت اعلام کرد که به‌زودی قیمت‌های جدید خودروها اعلام خواهد شد.‌ خبری که موجب شد تا شائبه افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروهای داخلی در بازار بپیچد و بازار خودرو رشدی روانی را تجربه کنند.   

براساس ارزیابی بازار در میان سایپایی‌ها امروز «شاهین» بیشترین رشد قیمت را تجربه کرد و با افزایش ۱۰ میلیونی راهی بازار شد.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» در بازار ۵۹۰ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۱۰ میلیونی را تجربه کرد.

اما براساس رصد بازار امروز خانواده کوییک افت یک میلیونی قیمت داشتند،‌ با این شرایط «کوییک‌R» در بازار ۳۴۳ میلیون تومانی شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۳۴۲ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد قیمت خانواده تیبا هم امروز ثابت بوده و با این شرایط «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۳ میلیون تومان قیمت گذاری شد و اما «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۳۳۶ میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم رشد یک میلیونی قیمت داشت و امروز ۳۵۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.  

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.