ایران فروش کیت های CNG را برای دو چرخ در هند گسترش می دهد

0

یک شرکت ایرانی آخرین کیت CNG خود را برای خودروهای دو چرخ در شهر سورات هند می فروشد. مقامات ITUK Manufacturing India Limited، یکی از شرکت‌های تابعه TUK Manufacturing مستقر در تهران، در شهر الماس بودند تا کیت CNG را برای دو چرخ در پمپ بنزین CNG شرکت گاز گجرات (GGCL) در پال در ۱۶ دسامبر عرضه کنند. /p>

مقامات شرکت بیان کردند که سورات، به ویژه، بالاترین نفوذ خودروهای CNG را در ایالت گجرات دارد. جدا از صرفه جویی در CNG، تأثیر زیادی بر محیط زیست دارد زیرا بخش اسکوتر تقریباً ۱۷٪ از کل جمعیت وسایل نقلیه سورات و ۲۳٪ از کل خودروهای دو چرخ را تشکیل می دهد.

طبق گزارش Times of India ET Auto، هر ساله بیش از ۲۵۰۰۰ دوچرخه جدید توسط ساکنان شهر خریداری می شود و این تعداد در ایالت گجرات به طور تصاعدی بیشتر خواهد بود.

ITUK کارخانه تولیدی خود را در تهران و همچنین یک مرکز در پونا در ایالت ماهاراشترا هند دارد که تمام قطعات را به صورت بومی تولید می کند، از جمله رگلاتورها، شیرآلات، میکسرها، نشیمنگاه و قاب ها.

اخیراً ITUK مجوز آژانس تحقیقات خودرو هند را برای ۲۲ مدل اسکوتر دریافت کرده است. سریرام بات، مدیر بخش تولید ITUK هند، گفت: یک خودروی دو چرخ با سوخت CNG، ۱.۵ کیلوگرم CNG را در هر بار شارژ می‌کند و بیش از ۱۲۰ کیلومتر را طی می‌کند، که مسافت پیموده شده را ۸۰ کیلومتر در هر کیلوگرم CNG می‌دهد.

در حال حاضر در هند، چندین برند خودرو، انواع مدل‌های خود را در CNG ارائه می‌کنند، از جمله خودروهای Maruti Suzuki و Tata. مانند ایران، به دلیل حجم سنگین وسایل نقلیه در جاده ها، تصمیمات سطح دولتی در هند، شرکت های خودروسازی را مجبور کرده است که تعدادی از آلاینده های تولیدی خودروهایشان را کاهش دهند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.