باغ کانتری چین پس از دو بار طفره رفتن با مهلت پرداخت مواجه است

0

توسعه‌دهنده متخاصم با مهلتی برای پرداخت 15 میلیون دلار مواجه است زیرا بخش املاک چین با بحران بدهی دست و پنجه نرم می‌کند.

توسعه‌دهنده املاک چینی کانتری گاردن با یک آزمایش نقدینگی دیگر با ضرب‌الاجل پرداخت 15 میلیون دلار سود مرتبط با اوراق قرضه فراساحلی مواجه است. پس از طفره رفتن از پیش فرض در آخرین لحظه دو بار در این ماه.

بزرگترین توسعه‌دهنده خصوصی کشور که مشکلات مالی او چشم‌انداز بخش املاک را بدتر کرده و پکن را وادار به رونمایی از مجموعه‌ای از اقدامات حمایتی کرده است، یک مهلت 30 روزه پس از مهلت روز دوشنبه برای پرداخت کوپن خواهد داشت قبل از اینکه در نظر گرفته شود. پیش فرض.

ساندرا چاو گفت: اگر کانتری گاردن نتواند 15 میلیون دلار را قبل از پایان دوره مهلت در اواسط اکتبر بپردازد، اصل وجه بلافاصله سررسید می شود و هرگونه شکست در ارائه اوراق قرضه باعث ایجاد شرایط پیش فرض در سایر اعتبارات می شود. -رئیس تحقیقات آسیا و اقیانوسیه در CreditSights.

چو گفت: «این واقعاً سخت خواهد بود» برای کانتری گاردن به دلیل کاهش سطح نقدینگی، در زمانی که فروش ملک در دومین اقتصاد بزرگ جهان بسیار ضعیف است، به تعهدات بدهی خود عمل کند.

سخنگوی کانتری گاردن فوراً به درخواست اظهار نظر خبرگزاری رویترز در روز دوشنبه درباره آخرین تعهد بازپرداخت بدهی خود پاسخ نداد.

Country Garden ماه گذشته درباره خطرات نکول در صورت ادامه بدتر شدن عملکرد مالی خود هشدار داد. این شرکت دارای 108.7 میلیارد یوان (14.9 میلیارد دلار) بدهی است که ظرف 12 ماه سررسید می شود، اما تا ژوئن حدود 101 میلیارد یوان (13.9 میلیارد دلار) وجه نقد دارد.

این شرکت با کسب تأییدیه طلبکاران خود برای تمدید پرداخت برای یک اوراق قرضه خصوصی خشکی به عنوان کمک بزرگی برای توسعه دهنده چینی درگیر و همچنین بخش املاک بحران زده، از نکول جلوگیری کرد.

توسعه‌دهنده در ماه آگوست پرداخت‌های کوپن به ارزش 22.5 میلیون دلار را که با دو اوراق قرضه دلاری مرتبط بود، از دست داد، اما موفق شد قبل از پایان دوره مهلت در این ماه، وجوه را جذب کند، و از پیش‌فرض طفره رفت.

هفته گذشته، دارندگان اوراق قرضه خشکی توافق کردند که بازپرداخت هفت اوراق قرضه کانتری گاردن دیگر را به مدت سه سال تمدید کنند.

سهام کانتری گاردن، یکی از معدود توسعه دهندگان بزرگ چینی که تعهدات بدهی خود را نکول نکرده است، در روز دوشنبه در هنگ کنگ تقریباً 1 درصد افزایش یافت.

بسیاری از طلبکاران بر این باورند که کانتری گاردن در صورتی که به زودی حمایت نقدینگی دریافت نکند، باید بدهی های خارج از کشور خود را بازسازی کند.

برخی از طلبکاران فراساحلی Country Garden مذاکراتی را با شرکت حقوقی Kobre & Kim LLP مستقر در نیویورک و Ashurst مستقر در لندن آغاز کرده‌اند و به دنبال تشکیل گروه‌هایی هستند که توسعه‌دهنده ملک به دنبال بازسازی بدهی خود باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.