برای تور آنتالیا با پرواز ایرانی بریم یا خارجی؟ + لیست قیمت تورهای آنتالیا

0

اقتصاد آنلاین- فائزه امین پویا، تور مسافرتی آنتالیا و تماشای دریای زیبای مدیترانه از مناطق مختلف، بازدید از بناهای رومی، لذت تفریحات هیجان انگیز همه و همه در یک هوای بی نظیر  بخش سفری بی نظیر و خاطره انگیز برای مسافران آنتالیا است.

همچنین در این ایام علاوه بر فراهم بودن تفریحات هتل‌ها هم همه امکانات لازم در تور مسافرتی آنتالیا را در اختیار مسافران گذاشته و آماده پذیرش و خدمت رسانی به گردشگران ایرانی هستند.

تور آنتالیا با پرواز ایرانی یا خارجی؟

شما برای خرید تور آنتالیا ۱۴۰۲ دو راه دارید:

۱. تور آنتالیا با پروازهای ایرانی ارزان‌تر اما با معطلی بیشتر

۲. تور آنتالیا با پروازهای خارجی گران‌تر اما سریع و آسوده‌تر

تور آنتالیا با پرواز ایرانی

قضیه از این قرار است که پروازهای ایرانی آنتالیا در خود فرودگاه آنتالیا مسافران را پیاده نمی‌کند. هر ایرلاین به یکی از شهرهای اطراف آنتالیا می‌روند که حدود ۳ الی ۴ ساعت با ماشین تا خود آنتالیا فاصله دارند. به طور مثال:

  • پرواز ایران ایر و ماهان به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر اسپارتا ← ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود ۴ ساعت)
  • پرواز قشم ایر به آنتالیا ← ✈ فرود در شهر دنیزلی ←  ترانسفر زمینی آنتالیا (حدود ۳.۵ ساعت)

به طور کلی حرکت پروازهای ایرانی حدودا ساعت ۱۲ شب است که شما حدودا ساعت ۳ صبح به دنیزلی یا اسپارتا می‌رسید و بعد از ۴ ساعت حدودا ساعت ۷ صبح به آنتالیا و هتل‌تان می‌رسید. توجه داشته باشید که در تور انتالیا ترانسفر زمینی به عهده برگزار کننده تور است.

تور آنتالیا با پرواز ترک

اگر ترانسفر زمینی و معطلی شب تا صبح اذیت‌تان می‌کند، پروازهای ترک را برای تور انتالیا انتخاب کنید که حرکت‌شان معمولا صبح زود است و شما قبل از ظهر مستقیم به خود فرودگاه آنتالیا و با ترانسفری کوتاه به هتل‌تان می‌رسید. البته این راحتی کمی هزینه هم دارد. پروازهای ترک تقریبا ۳۰ درصد از پروازهای ایرانی گران‌تر هستند.

یکی از پرطرفدارترین سایت‌های فروش انواع تورهای گردشگری خارجی و تور مسافرتی آنتالیا، برای۷ روز سفر رفت و برگشت هوایی با ایرلاین ترکی به آنتالیا و اقامت در هتلMaxx Royal Belek Golf Resort – Kids Concept  قیمت اتاق ۲ تخته مبلغ۷۵,۳۰۰,۰۰۰  تومان و قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ۱۰۶,۴۰۰,۰۰۰ تومان اعلام شده است.

این درحالی است که هتلSusesi Luxury Resort قیمت اتاق ۲ تخته را مبلغ  ۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان است این در حالیست که قیمت اتاق ۱ تخته مبلغ ۷۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان تعیین شده است.

لازم به ذکر است قیمت‌های درجه شده مربوط به سایت‌های فروش اینترنتی است و به دلیل نوسان قیمت‌ ارز و سایر عوامل ممکن است با نرخ امروز بازار متفاوت باشد.

قیمت تورآنتالیا ( ۶ شب / آذر ماه ۱۴۰۲)
نوع پرواز هتل / ۵ ستاره نوع اتاق قیمت(هرنفر / تومان)
ماوی گوک Maxx Royal Belek Golf Resort – Kids Concept ۷۵,۳۰۰,۰۰۰
۱۰۶,۴۰۰,۰۰۰
Rixos Premium Belek ۶۰,۰۰۰,۰۰۰
۸۲,۶۰۰,۰۰۰
Titanic Mardan Palace ۵۰,۳۰۰,۰۰۰
۶۹,۰۰۰,۰۰۰
Susesi Luxury Resort ۴۶,۰۰۰,۰۰۰
۷۲,۸۰۰,۰۰۰

[انتهای پیام]

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.