برای شهرت بد هزینه بالایی وجود دارد

0

دارا خسروشاهی، مدیر عامل اوبر، در ۲۲ سپتامبر پس از تصمیم اداره حمل و نقل لندن مبنی بر عدم تمدید مجوز شرکت، یک ایمیل هشیارکننده و خودنگر برای کارمندان ارسال کرد.

خسروشاهی به کارمندان اوبر گفت: در اقدامی غیرمعمول برای شرکتی که گرفتار تبعیض جنسی افسارگسیخته و سوء استفاده از مقررات است، که بیشتر آن محصول سبک رهبری مدیر عامل و بنیانگذار سابق تراویس کالانیک بود. شهرت،” Verge گزارش داد.

متن ایمیل برای اولین بار در توییتر توسط گزارشگر بلومبرگ اریک نیومومبر منتشر شد. یک نماینده Uber صحت ایمیل را به آئین نامه تأیید کرد.

خسروشاهی نوشت: «صرف نظر از اینکه ما همه آنچه را که امروز در لندن درباره ما گفته می شود انجام دادیم (برای روشن شدن، فکر نمی کنم انجام دادیم)، واقعاً مهم است که مردم در مورد ما چه فکر می کنند، به ویژه در تجارت جهانی مانند ما ، جایی که اقدامات در یک بخش از جهان می تواند عواقب جدی در دیگری داشته باشد. ”

اکنون واضح است که Uber این بحث‌ها را به عنوان لحظاتی قابل آموزش در نظر می‌گیرد و ممنوعیت در شهری به بزرگی و ابزاری برای کسب‌وکارش مانند لندن می‌تواند او را به سمت بهبود مسائل سیستمی سوق دهد.

این مشکلات شامل استفاده Uber از Greyball است، نرم‌افزار سفارشی که به شرکت اجازه می‌دهد تا مقامات مجری قانون و نظارتی را از استفاده از برنامه کامل برای عملیات‌های احتمالی نادیده بگیرد.

حمل و نقل برای لندن (TfL)، اداره حمل و نقل شهر، زمانی که از تمدید مجوز اوبر امتناع کرد، گریبال را در میان سایر تخلفات ذکر کرد و گفت: «رویکرد و رفتار شرکت نشان دهنده فقدان مسئولیت شرکت در رابطه با تعدادی از مسائل بالقوه است. امنیت عمومی و پیامدهای امنیتی.”

خسروشاهی در پایان می‌گوید: «در ادامه، بسیار مهم است که در هر کاری که انجام می‌دهیم با صداقت عمل کنیم و یاد بگیریم که چگونه شریک بهتری برای هر شهری باشیم که در آن فعالیت می‌کنیم.

این به معنای کنار گذاشتن اصول ما نیست – ما به شدت به تصمیم TfL اعتراض خواهیم کرد – بلکه به معنای ایجاد اعتماد از طریق اعمال و رفتارمان است. با انجام این کار، نشان خواهیم داد که Uber نه تنها یک محصول واقعا عالی، بلکه یک شرکت واقعا عالی است که به طور معناداری به جامعه کمک می کند، فراتر از کسب و کار و نتیجه نهایی آن.”

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.