برگزاری پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های روستایی و عشایری ۱۲ تا ۱۸ مهر در تهران/ روزی برای عشایر و روستائیان

0
به نقل از ایلنا:


سرپرست سازمان امور عشایر ایران از برگزاری پنجمین رویداد نمایشگاهی توانمندی‌های روستایی و عشایری برای عرضه تولیدات عشایر و روستاییان از ۱۲ تا ۱۸ مهرماه در مصلای تهران خبر داد.

از وزارت جهاد کشاورزی، نشست برنامه‌ریزی و هماهنگی برگزاری “روز ملی روستا و عشایر” با حضور سرپرست سازمان امور عشایر ایران و اعضای ستاد برگزاری پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های روستاییان و عشایر سازمان برگزار شد.

سرپرست سازمان امور عشایر ایران در این نشست با تاکید بر هرچه باشکوه‌تر برگزار شدن برنامه‌های روز ملی روستا و عشایر، اظهار داشت: باید به مناسبت این روز ملی به شکل‌ها و روش‌های جدید موضوع عشایر را در کشور مطرح کنیم.

سیاوش احمدی میرقائد افزود:روز ۱۵ مهرماه برای عشایر روز مهمی است؛ بنابراین باید هم در ستاد و هم در استان‌ها با قوت و با اجرای برنامه‌های مختلف این روز را گرامی داشته شود.

وی تاکید کرد: هر سال برنامه‌های روز ملی روستا و عشایر باید پررنگ‌تر از سال قبل برگزار شود، به گونه‌ای که عشایر احساس کنند این روز، روز آنها است و با روزهای دیگر سال تفاوت دارد.

گفتنی است؛ ۱۵ مهرماه به عنوان “روز ملی روستا و عشایر” در تقویم کشور ثبت شده است. برای نکوداشت این روز، برنامه‌های مختلفی با همکاری مشترک معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و سازمان امور عشایر ایران و سایر دستگاه‌های مرتبط برگزار می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا

[انتهای پیام]

منبع: ایلنا

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.