بورگوارد گزارش می دهد که با کیان موتور معامله می کند

0

یک شرکت محلی، کیان موتور وارنا، بنا بر گزارش ها، با خودروساز چینی-آلمانی بورگوارد قرارداد وارداتی امضا کرده است.

به گزارش سایت خودروی محلی اول خودرو، این قرارداد در آخر هفته در برمن آلمان امضا شد. هنوز هیچ خبرگزاری بین المللی یا خودروساز این معامله را گزارش نکرده است.

کیان موتور که شناخته شده نیست، وب سایت رسمی ندارد و فایننشال تریبون نتوانست به آنها دسترسی پیدا کند.

برند لوکس آلمانی بورگوارد که اخیرا احیا شده بود، پیشتر گزارش شده بود که در حال مذاکره با خودروسازان ایرانی برای راه اندازی تولید مشترک در این کشور است.

معاون مدیر تام آنلیکر گفت که اخیراً به ایران سفر کرده و با خودروسازان داخلی در مورد چشم انداز سرمایه گذاری مشترک ملاقات کرده است. وی سپس گفت: مذاکراتی بین بورگوارد و خودروسازان بزرگ ایرانی از جمله ایران خودرو و گروه بهمن انجام شده است.

آنلیکر افزود: «تقاضای قابل توجهی برای خودروهای شاسی بلند و کراس اوور در بازار ایران وجود دارد. بورگوارد قصد دارد این نیاز را برآورده کند.”

در حالی که گفته می شود قرارداد واردات بین بورگوارد و کیان موتور امضا شده است، وب سایت های داخلی خودرو پیشتر اعلام کرده بودند که گروه بهمن قرار است دو مدل شاسی بلند بورگوارد یعنی BX5 و BX7 را تولید کند، البته نه گروه بهمن و نه شرکت آلمانی تاکنون این کار را نکرده اند. گزارش را تایید کرد. بهمن هیچ اطلاعاتی در مورد توسعه جدید ارائه نکرد.

کیان موتور که در اواخر سال ۲۰۱۵ ثبت شده است، تاکنون فعالیت های خود را عمومی نکرده است و هیچ خبری در مورد فعالیت های تجاری آن قبل از معامله بورگوارد گزارش نشده است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.