تاثیر تعطیلی هرات بر بازار خودروی تهران! + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ ارزیابی بازار نشان می‌دهد ایران خودرویی‌ها امروز با رشد، افت و ثبات قیمت راهی بازار شدند و به این طریق شاهد مثلث قیمتی در این بازار بودیم. به گفته فعالان بازار خودرو تثبت نرخ دلار که به دنبال تعطیلی بازار هرات شاهد آن بودیم عمده دلیلی است که موجب شد تا شاهد نوسان قیمتی در بازار امروز باشیم، نوسانی که بیشتر شکل و شمایل آرامش داشت.

با توجه به رصد بازار می‌توان گفت امروز «سمند سورن پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومان» در بازار رشد قیمت داشتند و در مقابل «راناپلاس» با افت راهی بازار شد، سایر محصولات ایران خودرو هم تغییر قیمت نداشتند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که امروز اکثر پرطرفدارهای ایران خودرو افت قیمت داشتند با این شرایط «سمند سورن پلاس» در بازار با رشد ۳ میلیونی در بازار ۵۷۵ میلیون تومانی شد. اما «هایما S5 پلاس» هم در بازار یک میلیارد و ۲۲۵ میلیون تومان قیمت خورد و نسبت به روز گذشته تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر رصد بازار نشان می‌دهد دربازه زمانی مورد بررسی «رانا پلاس» ۴۹۰ میلیون تومان قیمت خورد و افت ۲ میلیون تومانی داشت. در میان خانواده دنا هم امروز «دناپلاس» ۶۳۰ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت، اما «دنا پلاس توربو اتومات» رشد یک میلیونی را تجربه کرد و در بازار ۸۲۰ میلیون تومان قیمت گذاری شد. از سوی دیگر در میان پرطرفدارهای ایران خودرو امروز «۲۰۷ پاناراما اتومات» بدون تغییر در بازار ۸۱۵  میلیون قیمت خورد، این خودرو روز گذشته بیشترین تغییر قیمت را به خود اختصاص داده بود.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.