تلگرام ۸۵۰ میلیون دلار از سرمایه گذاران قبل از برنامه ریزی ICO جمع آوری می کند

0

شرکت برنامه چت تلگرام اسنادی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال کرد تا اعلام کند قبل از عرضه اولیه سکه برنامه ریزی شده خود، ۸۵۰ میلیون دلار از ۸۱ سرمایه گذار جمع آوری کرده است.

این شرکت قصد دارد از این پول برای نگهداری اپلیکیشن پیام‌رسانی تلفن همراه و توسعه شبکه باز تلگرام (TON) استفاده کند که به عنوان «معماری مقیاس‌پذیر و منعطف بلاک چین متشکل از یک زنجیره اصلی و حداکثر ۲۹۲ بلاک چین همراه» معرفی می‌شود. Forexlive گزارش داد که قادر به انجام میلیون ها تراکنش در ثانیه است.

این شرکت مجموعه‌ای از خدماتی را ارائه کرده است که امیدوار است بر اساس توکن ایجاد کند، از جمله، ذخیره‌سازی فایل توزیع شده مشابه سرویس‌هایی مانند Dropcoin و شرکت ICO Filecoin، یک سرویس پروکسی برای ایجاد سرویس‌های VPN غیرمتمرکز و محیط‌های مرور ایمن شبیه TOR بر اساس بلاک چین، خدمات برنامه‌های غیرمتمرکز، قراردادهای هوشمند و تجربه‌های مرور وب غیرمتمرکز، و پرداخت‌هایی برای پرداخت‌های خرد و تراکنش‌های همتا به همتا.

برنامه های جمع آوری کمک های مالی برای تلگرام همچنان سر به فلک کشیده است.

این پیش فروش به سرمایه گذاران در حال حاضر ۲۵۷ میلیون دلار جمع آوری شده توسط Filecoin را کاهش می دهد.

ICO که برای ماه مارس برنامه ریزی شده بود در ابتدا امیدوار بود ۶۰۰ میلیون دلار جمع آوری کند، اما بلومبرگ گزارش داد که ممکن است به ۱.۱۵ میلیارد دلار یا بیشتر برسد.

این شرکت یک طوفان کامل است زیرا برنامه آن موفق است و به طور گسترده در جامعه رمزنگاری استفاده می شود.

تلگرام باید بسیار دقیق تماشا شود زیرا فشارسنج اصلی کل فضای کریپتو خواهد بود.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.