تهران میزبان IAC 2017

0

کنفرانسی با نام Iranian Aviation Confex 2017 (IAC 2017) برای ۱۷ تا ۱۸ آوریل ۲۰۱۷ در تهران برنامه ریزی شده است.

به گزارش وب سایت رویداد Iranianaviation.org، این رویداد با موضوع «تحریم چشم انداز هوانوردی ایران پس از تحریم» برگزار می شود.

وی افزود: با تحویل هواپیماهای جدید، ایجاد زیرساخت‌های مدرن فرودگاهی، راه‌اندازی مسیرهای جدید پروازهای داخلی و خارجی و القای آخرین فناوری‌ها، اطمینان داریم که چشم‌انداز صنعت هوانوردی ایران در آینده نزدیک از این جنبه‌ها دگرگون خواهد شد. بیانیه ای در وب سایت آمده است.

انتظار می‌رود سخنرانان برجسته وزارتخانه‌ها، مقامات هواپیمایی، خطوط هوایی، مالکان و اپراتورهای فرودگاه، سازندگان هواپیما و موتور، شرکت‌های لیزینگ و تامین مالی، ارائه‌دهندگان راه‌حل‌های آموزشی، سرمایه‌گذاران خاورمیانه و طرف‌های علاقه‌مند از سراسر جهان به این confab بپردازند.

هدف IAC 2017 این است که یک پلتفرم ضروری باشد که در آن همه سهامداران صنعت هوانوردی بتوانند در تهران گرد هم آیند و در مورد چشم انداز فعلی صنعت هوانوردی ایران، فرصت ها و چالش های خرید هواپیما و سرمایه گذاری در زیرساخت های هوانوردی بحث کنند و آینده ای روشن را متصور شوند. . ما انتظار داریم که بیش از ۳۰ نفر از رهبران صنعت و ۲۰۰+ مدیران ارشد به این رویداد برجسته بپیوندند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.