جنب و جوش بازار خودرو در آستانه اربعین + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز؛ رشد قیمت در حالی در دو روز گذشته در بازار شکل گرفته که فعالان بازار خودرو این تغییر را منطقی نمی‌دانند و از آن با عنوان حرکت خلاف جهت یاد می‌کنند.  روند رو به افزایش قیمت خودرو در بازار در حالی در ۴۸ ساعت گذشته شکل گرفته که در این بازه زمانی دلار نوسان کاهشی داشته و خبری از خریدار در بازار نیست. با این حال بازار خودرو در روزهای رکود شکل و شمایل افزایشی به خود گرفته و افزایشی ۳ تا ۱۰ میلیون را تجربه کرده است.

براساس رصد بازار امروز «هایما S5 پلاس» در بازار رشدی ۱۰ میلیونی داشت و «دنا پلاس توربو اتومات» و «۲۰۷ پاناروما اتومات» هم با افزایش ۵ میلیونی در بازار قیمت‌گذاری شدند.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است نسبت به چهارشنبه گذشته قیمت «سمند سورن پلاس» در بازار ۵۷۰ میلیون تومانی شد و رشد ۳ میلیونی قیمت را تجربه کرد، اما ارزیابی بازار نشان می‌دهد «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز رشدی ۱۰میلیونی داشت و قیمت آن به یک میلیارد و ۱۶۵ میلیون تومان رسید. اما در بازار امروز «رانا پلاس» بدون تغییر ۴۴۸ میلیون تومان قیمت خورد.

اما در میان خانوداه دنا هم امروز «دناپلاس» رشد۳ میلیونی در بازار داشت و  ۶۲۵ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۳ میلیونی داشت و قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم ۸۰۴ میلیون تومان ماند و تغییر قیمت نداشت. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» در بازار تغییر قیمت نداشت و ۷۷۰ میلیون تومانی شد و رشدی ۵ میلیونی داشت.  

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.