حرکت بازار خودرو خلاف پیش‌بینی‌ها + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ براساس ارزیابی بازار امروز برخی از پرطرفدارهای ایران خودرو میان رشد و ثبات قیمت سرگردان بودند؛ سرگردانی که برخلاف تصورات شکل گرفت. به گفته فغالان بازار خودور علاوه بر عوامل مذکور که می‌توانست بازار خودرو را کاهشی کند، امروز دلار هم نوسان رو به پایین داشت اما این عامل هم تاثیری بر قیمت خودرو نداشت.

براساس ارزیابی بازار امروز «هایما S5 پلاس» در بازار رشدی ۱۰ میلیونی داشت و بیشترین افزایش قیمت در میان پرطرفدارهای ایران خودرو را به خود اختصاص داد.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است نسبت به چهارشنبه گذشته قیمت «سمند سورن پلاس» در بازار ۵۷۰ میلیون تومانی شد و رشد ۳ میلیونی قیمت را تجربه کرد، اما ارزیابی بازار نشان می‌دهد «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز رشدی ۱۰میلیونی داشت و قیمت آن به یک میلیارد و ۱۵۵ میلیون تومان رسید. اما در بازار امروز «رانا پلاس» بدون تغییر ۴۸۸ میلیون تومان قیمت خورد.

اما خانوداه دنا هم امروز رشد قیمت داشتند،‌ با این شرایط «دناپلاس» در بازار  ۶۲۲ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۲ میلیونی داشت و قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم با رشد ۴ میلیونی به ۸۰۴ میلیون تومان رساند. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» در بازار تغییر قیمت نداشت و ۷۶۵ میلیون تومانی باقی ماند.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.