خبر رویترز ترمزگیر قیمت در بازار خودرو + جدول

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ رصد بازار نشان ‌می‌دهد ثبات قیمت سایپایی‌ها امروز پس از چند روز نوسان رو به بالا رقم خورد، نوسانی که موجب شده بود تا امکان پیش‌بینی از فعالان بازار گرفته شود. به گفته فعالان بازار خودرو ادعای امروز خبرگزاری رویترز موجب شد تا بازار خودرو شکل انتظاری بیش از قبل به خود گیرد، بطوریکه در حال حاضر بازار تنها نظاره‌گر روند رد و بدل شدن اخبار است.  

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» در بازار ۵۸۰ میلیون تومان قیمت خورد و تغییر قیمت نداشت.

اما امروز خانواده کوییک بدون تغییر راهی بازار شدند با این شرایط «کوییک‌R» در بازار ۳۴۴ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و «کوییک معمولی» هم در بازار ۳۴۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

از سوی دیگر ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد قیمت خانواده تیبا هم امروز ثابت بوده و با این شرایط «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۳ میلیون تومان قیمت گذاری شد و اما «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۳۳۶ میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم امروز ۳۵۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.