خودرو با رشد به تعطیلات رفت و برگشت + جدول قیمت

0

به گزارش  اقتصادنیوز  ؛ ارزیابی بازار نشان می‌دهد امروز در کنار رشد  قیمت خودرو  نرخ دلار هم شکل افزایشی داشته است، دلار با نواسان رو به پایین به تعطیلات آخر هفته رفت بود. رشد  قیمت خودرو در بازار  امروز در حالی رقم خورد که به گفته فعالان بازار خودرو خبری از خرید و فروش نیست و  بازار خودرو  در رکود کامل بسر می برد.

براساس ارزیابی‌ها امروز پرطرفدارهای  ایران خودرو  رشد ۶ تا ۸ میلیونی داشتند. با این شرایط امروز «هایما S5 پلاس» و «۲۰۷ پاناروما اتومات» در بازار رشد ۱۰ میلیونی داشتند و رشد «رانا پلاس» هم در بازار ۴۸ میلیون تومان برآورد شده است.

قیمت محصولات ایران خودرو

در میان محصولات ایران خودرو امروز قیمت خودروهای «۲۰۷ پاناروما اتومات»، «هایما S5 پلاس»، «سمند سورن پلاس»، «رانا پلاس»، «دنا پلاس» و «دنا پلاس توربو اتومات» مورد ارزیابی قرار گرفت.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است نسبت به چهارشنبه گذشته قیمت «سمند سورن پلاس» در بازار ۵۷۰ میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت، اما ارزیابی بازار نشان می‌دهد «هایما S5 پلاس» هم در بازار امروز رشدی ۱۰میلیونی داشت و قیمت آن به یک میلیارد و ۱۷۵ میلیون تومان رسید. اما در بازار امروز «رانا پلاس» و رشدی ۴۸ میلیون تومانی داشت.

اما در میان خانوداه دنا هم امروز «دناپلاس» رشد یک میلیونی در بازار داشت و  ۶۳۶ میلیون تومان قیمت خورد. قیمت «دنا پلاس توربو اتومات» هم ۸۰۶ میلیون تومان قیمت خورد و رشدی ۲ میلیونی را تجربه کرد. از سوی دیگر بررسی‌‌ها نشان می‌دهد امروز پژو «۲۰۷ پاناراما اتومات» در بازار افزایشی ۱۰ میلیونی داشت و ۷۸۰ میلیون تومانی شد.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.