رشد ۱۸ درصدی خروج سرمایه از بورس

0
به گزارش  اقتصادنیوز  ، در این هفته شاهد تداوم خروج پول حقیقی بودیم و به استثنای روز دوشنبه در بقیه روزهای هفته خروج سرمایه ثبت شد. روز شنبه هزار و ۸۰ میلیارد تومان خارج شد. رقم خروج پول حقیقی در روز یکشنبه ۱۲۴ میلیارد تومان و روز دوشنبه ۱۰ میلیارد تومان وارد شد. روز سه‌شنبه نیز رقم پول خروجی ۵۶۳ میلیارد تومان بود. روز چهارشنبه ۲۰۰ میلیارد تومان پول حقیقی خارج شد.

در مجموع کل هفته هزار و ۹۵۷ میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد و میانگین روزانه خروج پول حقیقی ۳۹۱ میلیارد تومان بود که نسبت به هفته گذشته ۱۸ درصد بیشتر است.

رکوردداران ورود و خروج پول حقیقی

بیشترین خروج پول حقیقی در روز شنبه به وبملت تعلق داشت و نمادهای گلدیرا، وگستر، شپنا و شتران در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل نمادهای نیان، ودی و فن افزار بیشترین ورود پول را داشتند. 

روز یکشنبه نیز خکمک بیشترین خروج را داشت و ثفارس، خساپا، فملی و خوساز در رتبه‌های بعدی بودند. در مقابل شیران، فسوژ و فن افزار بیشترین ورود را ثبت کردند. روز دوشنبه وبملت بیشترین خروج را داشت و نمادهای عالیس و شیران در رده‌های بعدی قرار داشتند. در سوی دیگر، نمادهای فن افزار، شپنا، شدوص و ورنا بیشترین ورود را داشتند. روز سه‌شنبه وبملت، خودرو، دی، فملی و وگستر بیشترین خروج سرمایه حقیقی را داشت و در مقابل فن افزار، ودی، ورنا، قشهد و سصفها بیشترین ورود را ثبت کردند. 

در روز چهارشنبه وبملت برای سومین روز متوالی بیشترین خروج را داشت. کی بی سی، فولاد، وپاسار و گلدیرا نیز در رده‌های بعدی بودند. در سوی دیگر، اپرداز، خدیزل، آپ، قشهد و تپمپی بیشترین ورود را داشتند. 

 

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.