روز آرام در بازار سایپایی‌ها + جدول قیمت

0

به گزارش اقتصادنیوز ؛ براساس ارزیابی بازار امروز سایپایی‌ با ثبات و رشد قیمت راهی بازار شدند و نگاهی به جدول قیمت‌های سایپا نشان می‌دهد بیشتر محصولات سایپا امروز ثبات قیمت داشتند.

براساس ارزیابی بازار امروز «شاهین» افزایش ۵ میلیونی داشت و به مرز ۶۰۰ میلیون نزدیک شد و از سوی دیگر «کوییک معمولی» هم در بازار رشدی یک میلیونی داشت.

قیمت محصولات سایپا در بازار

از سوی دیگر در میان محصولات سایپا امروز قیمت خودروهای «شاهین»، «کوییکR»، «کوییک معمولی»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا۲ معمولی» و «ساینا» مورد ارزیابی قرار گرفتند. براساس ارزیابی امروز «شاهین» در بازار ۵۹۵ میلیون تومان قیمت خورد و رشد ۵ میلیونی را تجربه کرد.

اما براساس رصد بازار امروز در میان خانواده کوییک امروز «کوییک‌R» در بازار ۳۴۳ میلیون تومانی شد و تغییر قیمت نداشت، اما «کوییک معمولی» در بازار رشد یک میلیونی را تجربه کرد و  ۳۴۳ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.

ارزیابی‌ها بازار نشان می‌دهد قیمت خانواده تیبا هم امروز ثابت بوده و با این شرایط «تیبا صندوقدار» در بازار ۳۳۳ میلیون تومان قیمت گذاری شد و اما «تیبا ۲ معمولی» در بازار ۳۳۶ میلیون تومان قیمت خورد. از سوی دیگر رصد بازار نشان دهنده آن است که «ساینا» هم امروز ۳۵۱ میلیون تومان قیمت‌گذاری شد و تغییر قیمت نداشت.

[انتهای پیام]
منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.