روز سبز ارزهای دیجیتال

0

به گزارش خبرنگار ایمنا ، سایر رمزارزها وضعیت مشابهی داشتند؛ در تحلیل تکنیکال انجام شده پیش‌بینی می‌شود که بیت‌کوین بتواند تا سطح ۱۹ هزار دلار پیشروی داشته باشد.

آخرین تحولات قیمتی رمزارزهای برتر بازار

بیت‌کوین (BTC): ۱۷ هزار ۷۷۵ دلار

تغییرات: رشد ۳.۷۵ درصدی

اتریوم (ETH): یک هزار ۳۱۹ دلار

تغییرات: رشد ۴.۱۸ درصدی

بایننس‌کوین (BNB): ۲۷۵ دلار و ۳۳ سنت

تغییرات: افت ۰.۸۴ درصدی

ریپل (XRP): ۰.۳۹۱ دلار

تغییرات: رشد ۲.۲۹ درصدی

دوج‌کوین (DOGE): ۰.۰۹۱۲ دلار

تغییرات: رشد ۰.۶۸ درصدی

کاردانو (ADA): ۰.۳۱۲ دلار

تغییرات: رشد ۲.۸۳ درصدی

پالیگان:(Polygon) ۹۲۲ سنت

تغییرات: رشد ۲.۱۸ درصدی

پولکادات (DOT): ۵ دلار و ۲۸ سنت

تغییرات: رشد ۲.۶۲ درصدی

سولانا (SOL): ۱۳ دلار و ۹۲ سنت

تغییرات: رشد ۴.۸۵ درصدی

ترون (TRON): ۰.۰۵۴۸ دلار

تغییرات: رشد ۲.۳۱ درصدی

اوالانچ (Avalanche): ۱۳ دلار و ۷۷ سنت

تغییرات: رشد ۶.۳۴ درصدی

تحلیل تکنیکال بیت کوین

حمایت: ۱۵ هزار دلار، سقف کانال نزولی

مقاومت: ۱۸ هزار ۹۵۷ دلار

پیش بینی: دستیابی به محدوده ۱۸ هزار ۹۵۷ دلار

(سیگنالی در خصوص خرید و فروش نیست).

دامیننس

دامیننس بیت کوین: ۴۱.۳۱ درصد

دامیننس اتریوم: ۱۹.۵۱ درصد

(منظور از دامیننس یک ارز دیجیتال، درصد سهم ارزش دلاری آن ارز در مقایسه با ارزش دلاری کل ارزهای دیجیتال در دنیا است. یعنی یک ارز دیجیتال چه میزان از سهم بازار را به خود اختصاص داده است).

ارزش بازار رمزارزها در مقابل حوزه دیفای

ارزش بازار رمزارزها: ۷۹۱ میلیارد ۶۳۵ میلیون دلار

ارزش بازار حوزه دیفای: ۳۵ میلیارد ۹۰۷ میلیون دلار

شاخص ترس و طمع

شاخص ترس و طمع از وضعیت ۲۷ به ۳۰ افزایش یافته است که نشان از بهبود بازار است.

اخبار بازار رمزارزها

بایننس ارائه امکان برداشت USDC را دوباره آغاز کرد

بایننس دوباره پردازش درخواست برداشت یواس‌دی کوین (USDC) را آغاز کرده است. گفتنی است این صرافی موقتاً پردازش برداشت‌های یواس‌دی کوین را به‌دلیل موجودی ناکافی این استیبل کوین در پلتفرم خود متوقف کرده بود. این صرافی برای افزایش ذخایر یواس‌دی کوین خود استیبل کوین دلاری بایننس (BUSD) را به یواس‌دی کوین تبدیل کرده است. گفتنی است طبق داده‌های پلتفرم نانسن (Nansen)، بخش زیادی از موجودی استیبل کوین بایننس، یعنی بیش از ۱۱.۵ میلیارد دلار به شکل BUSD است.

نماینده کنگره آمریکا به‌شدت از ارزهای دیجیتال انتقاد کرد

برد شرمن، نماینده کنگره آمریکا، در جلسه اخیر کنگره در رابطه با فروباشی صرافی FTX، ارزهای دیجیتال را با «باغی از مارها» مقایسه کرد. او در این باره گفت: «می‌ترسم که به سم بنکمن فرید تنها به‌عنوان یک مار بزرگ در بهشت ارزهای دیجیتال بنگریم. در حقیقت، صنعت ارزهای دیجیتال باغی از مارها است.» او همچنین عنوان کرد که ارزهای دیجیتال قصد دارند با دلار به عنوان یک ارز ذخیره جهانی مبارزه کرده و همچنین میلیاردرها را پولدارتر کنند.

سناتور لومیس معتقد است که قیمت بیت کوین دوباره افزایش خواهد یافت

سینتیا لومیس، سناتور آمریکایی، معتقد است که قیمت بیت کوین دوباره افزایش خواهد یافت. به گفته او عرضه محدود بیت کوین دلیلی برای افزایش قیمت این ارز دیجیتال است. او افزود: «معتقد هستم چون تنها ۲۱ میلیون بیت کوین برای استخراج وجود دارد، براساس اصل کمیاب‌بودن قیمت این ارز دیجیتال افزایش خواهد یافت». او همچنان اعتقاد دارد که بیت کوین می‌تواند گزینه مناسبی برای بازنشستگی باشد.

تتر وام‌های تضمینی ذخایر خود را به صفر می‌رساند

تتر قصد دارد در سال ۲۰۲۳ تمام وام‌های تضمینی را از پشتوانه استیبل کوین خود حذف کند. گفتنی است وال استریت ژونال گفته بود که افزایش فهرست وام‌های تتر ممکن است در زمان وقوع بحران توانایی آن برای بازپرداخت بدهی‌هایش را سلب کند. تتر به وال استریت ژورنال گفته که بدهی‌های این شرکت به ۶.۱ میلیارد دلار یا ۹ درصد کل دارایی‌هایش رسیده است.

اتهامات سم بنکمن فرید در دادگاه مشخص شد

اتهامات واردشده علیه سم بنکمن فرید مشخص شده است. این اتهامات ۸ مورد هستند و توطئه برای ارتکاب کلاه‌برداری الکترونیکی از مشتریان، کلاهبرداری الکترونیکی از مشتریان، توطئه برای ارتکاب کلاه‌برداری الکترونیکی از وام‌دهندگان، کلاهبرداری الکترونیکی از وام‌دهندگان، توطئه برای ارتکاب کلاه‌برداری در حوزه کالا، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری در حوزه اوراق بهادار، توطئه برای ارتکاب پول‌شویی و توطئه برای فریب ایالات متحده آمریکا و نقض قوانین تأمین مالی کمپین‌های انتخاباتی را شامل می‌شوند.

نقشه بازار

[انتهای پیام]

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.