روز نسخه ی نمایشی استارتاپ در ۲۵ می

0

ایران تک مارت (معروف به فن بازار) و پارک فناوری پردیس قرار است سومین دور دمو روز استارتاپی ایران را در ۲۵ اردیبهشت برگزار کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر، این رویداد که در سالن میلاد محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود، با هدف ایجاد ارتباط بین استارتاپ ها و سرمایه گذاران جدید برگزار می شود.

در همین راستا، اکبر قنبرپور، رئیس ایران تک مارت گفت: در دور قبلی این رویداد، ۲۰ استارت آپ به سرمایه گذاران علاقه مند به اقتصاد مبتنی بر فناوری متصل شدند.

دو تا از استارت آپ ها توانستند با سرمایه گذاران قرارداد امضا کنند و پروژه هایشان در حال انجام است.

قنبرپور در توضیح بیشتر گفت: در این رویداد استارت آپ ها خدمات و محصولات خود را به نمایش می گذارند. سرمایه‌گذاران و شرکت‌های انکوباتور طرح‌های تجاری پیشنهادی استارت‌آپ‌ها را مطالعه می‌کنند و پس از مذاکراتی که با واسطه‌گری ایران تک مارت انجام می‌شود، ممکن است قراردادهایی امضا شود.

رویدادهای استارت آپی برای جوانان ایرانی محبوبیت فزاینده ای پیدا می کنند. سازمان‌های دولتی و گروه‌های خصوصی اکنون فعالانه از آنها حمایت می‌کنند به این امید که از «این تجارت الکترونیکی بزرگ بعدی در کشور» بهره ببرند.

رویدادهای دیگر در کشور، به اصطلاح “Ham Fekr” و “Startup Grind” نیز این فرصت را برای کارآفرینان جوان فراهم می کند تا محتوای آنلاین کسب و کار خود را برای سرمایه گذاران بالقوه تبلیغ کنند.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.