رولزرویس فانتوم تبدیل به روح می شود

0

رولزرویس در حال جایگزینی لیموزین فانتوم 386000 دلاری، اولین مدل این برند که تحت مالکیت BMW AG ساخته شده است، پس از 13 سال فعالیت به عنوان سازنده خودروهای فوق لوکس به ساخت وسایل نقلیه با قاب های آلومینیومی سبک تر.

به گزارش بلومبرگ، سازنده بریتانیایی در بیانیه ای اعلام کرد که نسل هشتم فانتوم در سال 2018 معرفی خواهد شد، در حالی که انواع کوپه و کوپه دراپ هد تمدید نخواهند شد. مجموعه‌ای از مجموعه‌های ویژه از 50 خودرو که فانتوم زنیت نامیده می‌شود، امسال پایان نسخه‌های کوپه را نشان می‌دهد و دارای یک درب عقب ویژه با صندلی‌هایی برای پیک‌نیک‌های کشور است.

Torsten Mueller-Oetvoes مدیرعامل رولزرویس در بیانیه ای گفت: مدل جدید یک فانتوم معاصر و زیبا خواهد بود که با فناوری های پیشرفته و نوآوری های طراحی بهبود یافته است. تمام خودروهای جدید رولز رویس از سال 2018 بر روی فریم های آلومینیومی ساخته می شوند، از جمله یک وسیله نقلیه کاربردی اسپرت برنامه ریزی شده که می تواند در آن سال در دسترس باشد.

این خودروساز 112 ساله که BMW در سال 2000 کنترل آن را به دست آورد، با ورود به بخش های مدل های جدید با دیگر تولیدکنندگان فوق لوکس مانند بنتلی رقابت می کند. رولز رویس، رهبر بازار در ساخت خودروهای بیش از 200000 یورو، همچنین در حال بررسی اضافه کردن مدل های الکتریکی است. تحویل رولز رویس در سال گذشته پس از کاهش 54 درصدی تقاضا در چین، 6.8 درصد کاهش یافت و به 3785 دستگاه رسید. این در مقایسه با تحویل 1.9 میلیون خودرو توسط مارک بی ام و همنام مادر آلمانی است.

منبع: Financial Turbine

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.